NIE MA NIC DO STRACENIA – PORZUCIŁA PEJĘ DLA ZNANEJ VLOGERKI

image002

Nie mamy nic” to tytuł najnowszego singla Sandry. W teledysku do piosenki gościnnie pojawiła się popularna vlogerka – Magdalena Maria Monika.

Utwór, do którego muzykę skomponował Erjot, zapowiada trzecią płytę wokalistki zatytułowaną „Czujesz to”. Album ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Soul Records.

Jak mówi sama autorka, piosenka „opowiada o tym, że każdy z nas ma w sobie pierwiastek szaleństwa i każdy z nas potrzebuje czasem uwolnić się od obowiązków i rzeczywistości. Nie myśleć, nie szukać sensu – po prostu być”.

W klipie można zobaczyć vlogerkę związaną z grami video – Magdalenę Marię Monikę, która w serwisie YouTube ma ponad 840 tys. subskrybentów i 300 milionów wyświetleń.

Sandra, właściwie Sandra Skowron, to wokalistka oraz autorka tekstów tworząca głównie w nurcie neo R’N’B. Zadebiutowała w 2005 r. epką nagraną wspólnie z raperką o pseudonimie Mona. Trzy lata później wydany został jej solowy album, „Wszystko albo nic”, który promowały dwa single: „Kiedy proszę” zarejestrowany wraz z Peją (ponad 10 milionów wyświetleń) i „Odkąd mam Ciebie”.

Sandra na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami, jak Peja Slumsattack, Północny Toruń Projekt PTP oraz liczne koncerty na terenie całej Polski (m.in. festiwale hip-hopowe w Płocku, Toruniu, WOŚP w Poznaniu, Bruk Festival w Gdyni itd.).

 

————–

Sandra „Nie mamy nic” na YouTube:

Sandra „Nie mamy nic” w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/SandraNieMamyNic/