Joel Corry i Billen Ted łączą siły. Nowy hit „Do You Want Me Baby” feat. Elphi już dostępny. 

Joel Corry, nominowany do nagrody BRIT, multiplatynowy DJ i producent wraca z nowym singlem „Do U Want Me Baby?” feat. Elphi. Utwór jest następcą ubiegłorocznego przeboju „Lionheart (Fearless)” z udziałem Toma Grennana.
 
Stanowiący otwarcie serii nowych singli Joela, „Do U Want Me Baby?” to dudniący, klubowy kawałek ze słoneczno-słodkim, zaraźliwym refrenem, za który odpowiada wschodząca wschodząca gwiazda, Elphi. Utwór został napisany wspólnie z duetem Billen Tedem (producentami Becky Hill, MNEKa, RAYE i Gracey) i przetestowany na parkietach całego świata podczas ostatnich setów Corry’ego.
 
„Do U Want Me Baby?” to najbardziej uzależniająca piosenka, nad którą kiedykolwiek pracowałem – przyznaje Joel. Zamieszkała w mojej głowie i nie płaci czynszu. Szczerze mówiąc, to bardzo świeże nagranie i znakomita współpraca z Billen Ted i Elphi, która jest naprawdę ekscytującą nową artystką. To pierwsze moje nagranie w 2023 roku i jestem podekscytowany, że mogę dzielić się światem tymi nowymi wibracjami.
 
„Do U Want Me Baby?” to następca tanecznego hymnu „Lionheart (Fearless)” feat. Tom Grennan, który dotarł do 18. miejsca brytyjskiej listy przebojów, stając się dla Joela 8. singlem w top 20 notowania. Wcześniej Joel wydał numer „HISTORY” z Becky Hill, który także dotarł do 18. pozycji UK Top 40.
 
Ponadto Joel zadebiutował na 67. miejscu plebiscytu Top 100 DJs organizowanego przez „DJ Mag”, co tylko dowodzi, jak bardzo kariera Corry’ego rozwinęła się w ciągu ostatnich 12 miesięcy, po flagowych rezydencjach na Ibizie, w Las Vegas i Nowym Jorku oraz przełomowych występach na festiwalach takich jak Tomorrowland, Ultra i Creamfields.

Posłuchaj „Do You Want Me Baby?”
Joel Corry 
Z pięcioma platynowymi płytami na Wyspach, pięcioma nominacjami do BRIT i ponad dekadą klubowych występów na całym świecie, Joel Corry jest jednym z najbardziej uznanych twórców na scenie tanecznej.Przełomem był dla niego singiel „Sorry” z 2019 roku – przeróbka klasyka UK Garage – Monsty Boya. Piosenka spędziła 10 tygodni w top 10 brytyjskiej listy przebojów, docierając na 6. miejsce zestawienia. Numer pobił też dzienny rekord Shazama, zdobywając 41 tysięcy tagów w ciągu 24 godzin.Od tego czasu Corry współpracował z takimi gwiazdami, jak David Guetta, Jax Jones, Charli XCX i Saweetie, a także wylansował brytyjski, taneczny hymn 2020 roku „Head & Heart” feat. MNEK. W 2021 roku odbył wyprzedaną trasę po USA i Wielkiej Brytanii, wystąpił na MTV Europe Music Awards na Węgrzech i zadebiutował z rezydencją na Ibiza Rocks, gdzie ostatecznie pojawił się dwa lata z rzędu. Niedawno odbył serię koncertów w Las Vegas, a także wystąpił na festiwalach Benicassim, Tomorrowland czy Creamfields.