„Wszystko będzie Ok” przekonują w najnowszym singlu BIG CYC & Jelonek!

BIG CYC w duecie z Jelonkiem to zaskakująca propozycja formacji znanej z rockowego brzmienia i dynamicznych utworów. 

W trudnym czasie chaosu informacyjnego nowy singiel sygnowany szyldem: BIG CYC & Jelonek „Wszystko będzie Ok”, jasno wskazuje na zmęczenie trudnymi tematami. Ten stan i brak zaufania do mediów sprawiają, że czujemy się osaczeni. Spróbujmy więc oderwać się od medialnego jazgotu i sprawmy, by mózg działał na naszą korzyść. Uwolnijmy umysł od rzeczy, które nas ranią. Ten singiel daje nadzieję. To piosenka, niosąca moc pozytywnych emocji, których w obecnych, trudnych czasach bardzo brakuje.

Słuchaj w serwisach cyfrowych: https://id.ffm.to/wszystko_bedzie_ok

Zobacz teledysk: https://youtu.be/WHGVybqjtvQ

BIG CYC świętuje w tym roku 35 lecie działalności. Od stycznia są w jubileuszowej trasie koncertowej grając w wersji akustycznej i z właściwym sobie powerem, elektrycznie. Rok 2023 obfituje w występy na festiwalach m.in.: Jarocin, Rockowizna. „Wszystko będzie Ok” to zapowiedź nowej płyty, której premiera planowana jest na jesień. Gwarantujemy, że podczas jubileuszowego roku BIG CYC’a będzie mnóstwo niespodzianek i turbozabawa jak na długowieczny jubileusz przystało. 

Lata lecą ale stary, dobry polski rock w najlepszym wykonaniu plus pogoda ducha, która pozwoli przetrwać wszelkie kryzysy – to niezmiennie bigcycowa filozofia.

BIG CYC w social mediach:

Strona: https://www.bigcyc.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/BigCyc/?locale=pl_PL

Instagram: https://www.instagram.com/bigcyc_official/

YouTube: https://www.youtube.com/@bigcycofficial 

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6zKeUUQLwOtJf15g1OovdE?si=E69BpL6GTB-EY_KkRa-dpg