MYK – Słony karmelUtwór i teledysk w sieci!

„Słony karmel” to świeża propozycja projektu MYK, debiutującego latem nośną radiową piosenką „Ze mną leć”.
Tym razem emocjonalnie przenosimy się w zupełnie inne rejony.

ZOBACZ TELEDYSK „SŁONY KARMEL”

Gdy rozum i serce grają do jednej bramki nie ma miejsca na wątpliwości, ale w życiu nie zawsze mamy taki komfort. Powodów, dla których „długo i szczęśliwie” wydaje się niemożliwe może być wiele, jednak kiedy kochanie albo niekochanie jest tylko grą, robi się niebezpiecznie. Bezuczuciowe motywacje nie mają szans wobec wyborów serca.
O tym jest ta piosenka i o różnych kuszących pułapkach uczuciowych, w które zdarza nam się czasem wpaść.

Ilustracją do utworu jest clip przygotowany w całości przez jej autorów
Martę Tonderę Marka Yana Kisielińskiego, w całości nagrany i zmontowany na telefonie iPhone 14 Pro.

POSŁUCHAJ UTWORU „SŁONY KARMEL”
MYK to nowy projekt muzyczny, stworzony przez Marka Yana Kisielińskiego z gościnnym udziałem Julity Zielińskiej.

Marek Yan Kisieliński,  kompozytor, gitarzysta, pianista, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Autor muzyki i producent największych przebojów zespołu VideoPapieros, Szminki róż , Fantastyczny lot, Środa czwartek, Wszystko jedno, Ktoś nowy, Alay i innych.  Jest kompozytorem największego hitu zespołu Bracia – Nad przepaścią, do którego tekst napisała Edyta Bartosiewicz. Pracował z czołówką polskiej sceny muzycznej. Zdobywca złotych i platynowych płyt. Jego piosenki mają łącznie ok. 200 mln. wyświetleń na YouTube.

Julita Zielińska, wokalistka, kompozytorka, obdarzona charakterystyczną barwą głosu, charyzmatyczna postać sceniczna. Z zespołem Ziela w 2019 roku wydała epkę EP1. Ma na swoim koncie udział w wielu muzycznych projektach.