All Time Low ogłaszają nową płytę „Tell Me I’m Alive”. Tytułowy singiel i klip już w sieci

Posłuchaj „Tell Me I’m Alive” / Pre-save albumu „Tell Me I’m Alive”
Sprzedająca multiplatynowe nakłady formacja All Time Low zapowiedziała nowy album „Tell Me I’m Alive”, który ukaże się 17 marca. Wraz z ogłoszeniem premiery, zespół opublikował tytułowy utwór i towarzyszący mu klip, którego reżyserami są Alex Gaskarth i Djay Brawner. „Tell Me I’m Alive” to drugi singiel z nadchodzącej płyty i następca piosenki „Sleepwalking„, która była pierwszą opublikowaną przez All Time Low od 2021 roku. „Sleepwalking” konsekwentnie awansuje na liście Alternative Radio, zajmując obecnie miejsce w top 5 zestawienia. Za brzmienie nowego kawałka odpowiadają Zakk Cervini, Andrew Goldstein oraz frontman, Alex Gaskarth. Wywodząca się z Baltimore pop-punkowa kapela w nadchodzących miesiącach wystąpi w USA i Europie. Na trasie znalazła się m.in. Polska. All Time Low wystąpią już 28 lutego w warszawskiej Stodole.

All Time Low

All Time Low bez wątpienia znaleźli swoją niszę w popkulturze. Kwartet z Maryland zdobywał szczyty list przebojów, wyprzedawał koncertowe hale na całym świecie i nagrał co najmniej kilka niezaprzeczalnych hymnów. Ich pięć albumów z rzędu znalazło się w pierwszej dziesiątce listy Billboard Top 200. W dorobku mają także multiplatynowe, platynowe i złote wyróżnienia. Wywarli ponadto niemały wpływ na innych artystów: 5 Seconds of Summer coverowali ich utwory, Cheat Codes i Pierce the Veil skorzystali z możliwości współpracy, a ich muzyka trafiła do filmów takich wizjonerów, jak Tim Burton i Diablo Cody. Mówiąc o ich wpływie, „Rolling Stone” zaliczył nawet „So Wrong, It’s Right” do 50 największych albumów pop-punkowych.

W 2020 roku All Time Low wznieśli się na nowe wyżyny sukcesu dzięki ósmemu długogrającemu albumowi, „Wake Up, Sunshine”. Płyta, która zadebiutowała na liście Top Rock Albums, zawiera utwór „Monsters” [feat. blackbear] , który stał się największym hitem w karierze zespołu. Singiel utrzymał się na 1. miejscu Billboard Alternative Airplay Chart przez bezprecedensowe 18 tygodni, stając się najdłużej notowaną piosenką w historii formatu Modern Rock. Numer „Monsters” nie tylko pokrył się platyną, ale i otrzymał nagrodę iHeartRadio Music w kategorii Alternative Rock Song of the Year. Ponadto piosenka doczekała się nowej wersji z udziałem Demi Lovato.

Teraz z płytą „Tell Me I’m Alive”, All Time Low rozpoczynają nowy rozdział.