Oskar Cyms – „Nic więcej”, nowy utwór artysty już dostępny w serwisach streamingowych!

Oskar Cyms po sukcesie radiowym singla „Daj mi znać”, wydaje kolejny, nie mniej przebojowy utwór – „Nic więcej”. 
To kolejna odsłonatwórczości Oskara. Artysta dał się poznać szerszej publiczności w międzynarodowym przeboju „My girl” do filmu „365 dni: Ten Dzień”.
Melodyjny, wpadający w ucho utwór „Nic więcej” dopełnia klip utrzymany w subtelnym klimacie retro. 

Tak mówi Oskar Cyms o swoim nowym utworze:

 „Miłość to najważniejsza cząstka życia każdego z nas, niezależnie od formy oraz sposobu jej okazywania jest elementem, który dopełnia nasze życie. Każda miłość przeżywa zawirowania, jednak prawdziwe uczucie stanowi życiowy kierunek, drogowskaz czy też zorzę rozlaną po nieboskłonie, w której można zatonąć”

Zobacz teledysk „Nic więcej”

Posłuchaj „Nic więcej”’
Cyms to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka Nowe, leżącego nad Wisłą na terenie województwa kujawsko–pomorskiego. Wprawdzie od kilku lat wrzuca do sieci covery znanych artystów i bierze udział w licznych konkursach muzycznych, to szeroka, w pełnym tego słowa znaczeniu publiczność mogła go poznać na całym świecie w hicie Netflixa – filmie 365 dni: Ten Dzień. Zaśpiewana przez niego ballada „My Girl” stała się międzynarodowym przebojem i była jedną z najchętniej wyszukiwanych numerów w serwisach streamingowych na świecie. Jego barwa głosu zachwyciła międzynarodową publiczność o czym świadczą setki komentarzy na jego kanale YouTube. Tylko w pierwszą dobę, w popularnej aplikacji Shazam jego piosenkę wyszukało ponad 100 tyś osób z całego świata! Po zaledwie kilku dniach jego utwór znalazł się w TOP3 światowego rankingu. 
Po singlu „Daj mi znać”, „Nic więcej” to kolejna zapowiedź nowego materiału od artysty.