Chico Rose, Afrojack i Mougleta nagrali wspólny numer
Posłuchaj singla „Alone Again”

Po intensywnym 2022 roku Chico Rose nawiązał współpracę z Afrojackiem i Mougletą w nowym singlu „Alone Again”.

Słuchaj „Alone Again”

„Alone Again” to śmiała i zmysłowa piosenka o odzyskiwaniu pewności siebie po rozstaniu. Opierający się na chwytliwych, powoli uwalnianych liniach basu i dramatycznych dźwiękowych krajobrazach klubowy szlagier zachwyca odrobiną popowego sentymentu i mnóstwem nieodpartego uroku.

Ukształtowany w dzieciństwie przez rodzinę uwielbiającą muzykę elektroniczną i aktywnie grającą na instrumentach, Chico Rose przekuł swe wczesne muzyczne inspiracji w unikatową mieszankę house’u i techno, wydając muzykę w barwach wytwórni Wall Recordings, Tomorrowland Music, Spinnin’ Records czy Musical Freedom.

Znany ze światowych hitów takich jak „Sad” – poprzedniej współpracy z Afrojackiem, która zapewniła mu 86 milionów streamów – Chico Rose to weteran branży, który na koncie ma współpracę z takimi artystami, jak LUM!X, KSHMR, Robin Schulz, Black V Neck czy Rudeejay. Jego kooperacja z 71 Digits, „Somebody’s Watching Me”, zebrała ponad 116 milionów streamów na Spotify i uznanie cenionych DJ-ów wśród których znaleźli się Hardwell, R3HAB, Dimitri Vegas & Like Mike, Lucas & Steve czy Martin Garrix.

Laureat Grammy, supergwiazor Afrojack, dodał swoją niepodrabialną energię do nowego singla „Alone Again”. Afrojacka przedstawiać nie trzeba, w końcu „Rolling Stone” umieścił go na liście „50 najważniejszych ludzi w EDM”, a „Forbes” w swym zestawieniu „30 under 30”. Został też drugim w historii DJ-em, który odcisnął dłonie na słynnym Hollywood Walk of Fame. Wśród najwększych przebojów ma „Wrabel Ten Feet Tall”, który dziś ma ponad 155 milionów streamów na Spotify. Jego singiel „All Night” (feat. Ally Brooke)dotarł na szczyt listy radiowych przebojów w USA i ma ponad 40 milionów streamów, podczas gdy hit „Hero” z Davidem Guettą zebrał 70 milionów odsłuchów na Spotify i zapewnił Afrojackowi czwartą nominację do Grammy w kategorii Best Dance/Electronic Recording.

Tymczasem berlińska wokalistka i autorka tekstów Mougleta swoim krystalicznie czystym wokalem wnosi do „Alone Again” idealną dawkę popowego sentymentu. Swój artystyczny pseudonim zaczerpnęła z „Księgi dżungli”, a międzynarodowe inspiracje przełożyła chociażby na kooperację z Robinem Schulzem w singlu „Rockstar Baby”, który zapewnił jej okładkę playlisty „mint” na Spotify. Pozycję ugruntowała współpracą z k-popową sensacją OH MY GIRL oraz z uznanym niemieckim DJ-em Keanu Silvą w piosence „Rocket Ride”. Natomiast jej solowy utwór, „Nice to Meet You”, wykorzystała stacja NBC.