Dejlu: „Nie mam zasięgu” – 2. zapowiedź krążka nowego zawodnika MaxFloRec

Dwa tygodnie temu pojawiła się informacja, że w szeregi MaxFloRec wstąpił Dejlu. Wtedy też na kanał labelu trafił singiel „Ability Power”, który zwiastuje jego 1. krążek pod szyldem wytwórni. Dziś (9.06) na MaxFloRecTV udostępniono kolejny numer z nadchodzącej EP-ki artysty

Dejlu to pierwszy z czterech zapowiedzianych na ten rok nowych twarzy w MaxFloRec. Artysta otworzył promocję debiutanckiej EP-ki singlem „Nie mam zasięgu” (https://youtu.be/Sx4vMds3DNA). Dzisiaj w sieci ukazał się kolejny numer zwiastujący „Twój ulubiony support EP”. 

Nie mam zasięgu” to propozycja o mocno elektronicznym charakterze oraz proekologicznym przekazie. Za wideo do numeru odpowiada Zbyszek Michalski ze studia kreatywnego Jest Jechane, autorem bitu jest natomiast Shakur Motiv. „Twój ulubiony support EP” będzie pierwszym krążkiem Dejla sygnowanym logo MaxFloRec. Wcześniej pochodzący z Gliwic artysta działał w śląskim podziemiu muzycznym. Jego nadchodząca EP-ka będzie zaledwie przedsmakiem pełnoprawnego albumu, który planowany jest na koniec bieżącego roku. 

Oprócz Dejla szeregi MaxFloRec w najbliższym czasie zasili 3 innych rapowych graczy. Kolejny z nich zostanie przedstawiony już w przyszłym tygodniu.