Odtwórca jednej z głównych ról serialu „ZNAKI” wydaje nowy singiel ze swoim zespołem!

Sławomir Grzymek, znany ze szklanego ekranu, przede wszystkim dzięki serialowi ZNAKI (napisał również piosenki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej produkcji) to przede wszystkim muzyk i twórca. Wraz ze swoim zespołem Lekko Pijani właśnie wydaje nowy singiel „Nie ma miłości”, będący zwiastunem nowego materiału.

Lekko Pijani, ze Sławomirem Grzymkiem na czele, mogą pochwalić się już dwoma długogrającymi albumami – Piosenki (nie)popularne” (2017) i „To tylko muzyka” (2020). Mieszały się na nim przeróżne gatunki, od miejskiego folku, po blues, przez klasycznego rocka i alternatywę. Obie płyty zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez media muzyczne jak i słuchaczy. 

Obecnie Grzymek wraz z zespołem pokazuje światu całkowicie nowy utwór, będący owocem sesji, podczas której zarejestrowano cztery nowe piosenki. Pierwszym upublicznionym jest „Nie ma miłości” prezentujący jeszcze bardziej piosenkowe oblicze Lekko Pijanych. Tekstowo, jak to już bywa u Grzymka, jest bardzo poetycko i enigmatycznie. Ona sam, pytany o głębię i znaczenie odpowiada bardzo krótko: „Nie ma miłości” opowiada o zaangażowaniu emocjonalnym do drugiej istoty ludzkiej i posiada dość dynamiczną akcję.

Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Jak już wspomnieliśmy, to zapowiedź całkiem nowego materiału. Zespół planuje wydawać każdy kolejny numer co sześć tygodni.

Dlatego zachęcamy i polecamy śledzenie social media zespołu, zwłaszcza, że, jak zdradzają, niedługo będzie można usłyszeć ich na żywo.

FB https://www.facebook.com/lekkopijani

INSTAGRAM https://www.instagram.com/lekko.pijani/
„NIE MA MIŁOŚCI” W SERWISACH STREAMINGOWYCH: https://ffm.to/NieMaMilosci