ROCKOWY DEBIUT ROKU!

Last Of The Real, polska rockowa supergrupa z popularnym Juanem Carlosem Cano na wokalu, wydaje swoją debiutancką epkę zatytułowaną „Masquerade”.

 
O Last Of The Real głośno zrobiło się jeszcze na długo przed zaprezentowaniem przez zespół pierwszego oficjalnego utworu, gdy do mediów wyciekły informacje o nowej polskiej super grupie rockowej złożonej z członków zespołu Kreuzberg i Delight ze słynnym zwycięzcą IV edycji The Voice Of Poland Juanem Carlosem Cano jako wokalistą. Popularny nie tylko nad Wisłą ale i w rodzinnym Meksyku Juan Carlos tak mówił o swoim nowym projekcie: Ten zespół ma potencjał, by odnieść międzynarodowy sukces. Jesteśmy perfekcjonistami, mamy jasną wizję i ciężko pracujemy nad tym, by przygotować wielkie live show, wnosząc tym samym coś świeżego na polską i międzynarodową scenę rockową”.

Pierwszy singiel Last Of The Real zatytułowany „Slip Through”  już w dniu premiery był najczęściej odsłuchiwanym utworem w sieci, a debiut zespołu, który dostępny jest m.in. w salonach Empik i na empik.com (http://www.empik.com/masquerade-last-of-the-real,p1132628274,muzyka-p), został zauważony przez media w Meksyku, Argentynie czy też bliższej Hiszpanii.

 

Kolejny singiel, „Masquerade”, potwierdził tylko klasę i świeżość formacji oraz to, że nie boi się ona prowokować.

 

Jeśli większość swojego życia poświęcasz muzyce, to masz również ambicje stworzyć coś, przez co będziesz mógł wyrazić siebie, swoje emocje.

Tak powstają zespoły i tak powstał Last Of The Real.

__________________________________

Zespół Last Of The Real został założony w 2016 roku przez lidera formacji Kreuzberg Grzegorza Palkę (Hehua), uznanego perkusistę Ziemowita Rybarkiewicza (m.in. Delight, Kreuzberg) oraz popularnego wokalistę Juana Carlosa Cano (zwycięzca polskiej edycji The Voice of Poland). Rockowe trio wspomagane jest przez znanego producenta muzycznego, Jarosława Barana.