Koncert Rasmentalism w ramach 5stancji

W listopadzie w ramach 5styancji gościliśmy hardcore i groove metal, a to wszystko za sprawą zespołów Materia oraz The John Doe’s Burial. 9 grudnia natomiast kompletnie zmieniamy styl. 

Otóż, po gorąco przyjętych koncertach na największych polskich miastach i festiwalach Rasmentalism zakończy swoją trasę w Warszawie na koncercie w Arkadach Kubickiego, na scenie 5stancji właśnie.

To nie pierwszy koncert z materiałem ze świetnie przyjętego albumu „1985” w Stolicy, ale pierwszy w towarzystwie wyśmienitej sekcji dętej w składzie Marcin Świderski, Michał Tomaszczyk, Rafał Gańko, która wspaniale uzupełnia kompozycje Menta XXL.

„1985” to ich trzeci, oficjalny album, który powstał w wyniku spontanicznej, ale bardzo intensywnej pracy i ukazał się 8 kwietnia 2016 zajmując 1 miejsce w notowaniu OLIS. Zespół po premierze płyty zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, w tym po raz drugi na festiwalu Open’er gromadząc pod sceną kilkanaście tysięcy osób.

Rasmentalism to klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Ich oficjalny debiut – album „Za młodzi na Heroda” ukazał się w grudniu 2013 r. nakładem Asfalt Records i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a według wielu dziennikarzy muzycznych i słuchaczy – rapowej płyty AD 2013 w Polsce. Druga, oczekiwana przez fanów płyta pt. „Wyszli coś zjeść” ukazała się w kwietniu 2015 roku. Bardzo dobrze przyjęte single sprawiły, że album pojawił się na 2 miejscu notowania OLIS. Zespół pierwszy koncert promujący nowy album zagrał na żywo na antenie radiowej Trójki w Studio im. Agnieszki Osieckiej.

Więcej -> https://www.facebook.com/events/109128549569980/

ZAPRASZAMY:

9 grudnia 2016 r., godz. 19:30

5stancja, Arkady Kubickiego (wejście od ul. Grodzkiej na godzinę przed koncertem)

BILETY:

– przedsprzedaż – 35 zł;
http://www.eventim.pl/; http://www.ebilet.pl/http://www.kupbilecik.pl/; http://biletyna.pl/http://www.ticketpro.pl/http://www.biletin.pl/pl; Bileterie Sieci Empik
– w dniu koncertu – 40 zł
PARTNER CYKLU 5STANCJA

pastedGraphic.png

PATRONAT MEDIALNY:

pastedGraphic_1.png