Lucas & Steve wydali singiel z Yves V

Po roku pełnym znakomitych wydawnictw i niezliczonych koncertów, Lucas & Steve połączyli siły z Yves V, aby stworzyć nowy popowy hymn „After Midnight (feat. Xoro)”.

Słuchaj „After Midnight (feat. Xoro)”

Trójka artystów przygotowała niecodzienną odę do frustracji związanych ze współczesnymi związkami. Dla uzyskania nostalgicznego, oldschoolowego brzmienia, w nagraniu wykorzystano sample klasyka „Children” Roberta Milesa. Łączący pop z muzyką taneczną numer „After Midnight” wypełniają porywające taneczne breaki, emocjonalne akordy fortepianu, deephouse’owy groove i nokturnowy klimat.

Odkąd poznali się w szkole średniej, holenderscy trendseterzy Lucas & Steve przekuli swe zamiłowanie do muzyki tanecznej w pełne emocji, porywające melodie, które zapewniły im wiele platynowych i złotych płyt, ponad 1 miliard globalnych streamów i upragnione miejsce na liście „Top 100” przygotowanej przez „DJ Mag”.

Duet na stałe zapisał się w historii muzyki tanecznej dzięki współpracy z takimi artystami, jak Tiësto, Afrojack, Armin van Buuren i Galantis oraz remiksom dla takich sław, jak David Guetta, Robin Schulz, Kygo, Lost Frequencies i Illenium.

DJ-e szlifowali swoje wysokoenergetyczne brzmienie, występując ze swoimi setami na takich festiwalach, jak Tomorrowland, Creamfields, AMF i Parookaville. Uznanie zdobyli za sprawa hitów „Perfect (feat. Haris)” czy „Where Have You Gone (Anywhere)”, które zgromadziły odpowiednio ponad 111 milionów i 114 milionów streamów na Spotify.

Tymczasem belgijski twórca Yves V wniósł do „After Midnight” swe znane na całym świecie umiejętności produkcyjne, dzięki którym przez wiele lat trafiał do rankingu „Top 100” publikowanego przez „DJ Mag”. Nagrywał dla takich labeli, jak Armada, Spinnin’ i Dharma Records, a także zdobył uznanie oraz wsparcie największych gwiazd, jak David Guetta, Afrojack, Martin Garrix, Armin van Buuren, Danny Howard czy Pete Tong.

Zrealizowany we współpracy z Ilkayem Sencanem singiel „Not So Bad (feat. Emie)” zdobył 107 milionów streamów na Spotify, tymczasem „We Got That Cool (feat. Afrojack & Icona Pop)” ma obecnie 81 milionów odsłuchów na platformie.

22-letni producent i autor tekstów Xoro swoim zimnym jak kamień wokalem dodaje uwodzicielską warstwę do jedwabistych elementów utworu „After Midnight”. Od czasu, gdy jego utwór „Face Mask Off” stał się viralem w TikToku, londyńczyk jest jednym z tych artystów, których należy obserwować.

Słuchaj playlisty Lucasa & Steve’a