Cris Mili i Fenomenalny

Znana z wielu ról telewizyjnych (m.in. z Ekstradycji) Cris Mili to teraz przede wszystkim songwriterka i wokalista, której muzyka wzbudza coraz większe zainteresowanie. „Fenomenalny” to trzeci singiel w tym roku i od teraz można go słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

„Fenomenalny” z pewnością jest o czymś. Tak sama autorka wyjaśnia jego znaczenie: Na początku była fascynacja drugą osobą, pierwsze zauroczenie, które zapoczątkowało tekst refrenu. Fenomenalne i nieprzewidywalne uczucie, dające swój upust w krzyku wolności. Taka była geneza. Zauroczenie minęło, ale refren pozostał. Akurat wzbijałam się na wyżyny duchowe, żeby zrozumieć i zaakceptować siebie z dawnych lat. Wtedy odnalazłam mojego nauczyciela, który pokazał mi lepszy świat.  „Fenomenalny” to piosenka o poszukiwaniu swojej wewnętrznej siły i miłości. Jaka byłabym bez tego? Biedna w uczuciowość.

Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Mocno go polecamy! Sama Artystka, choć właśnie nowa piosenka ujrzała światło dzienne, zapowiada nowości, które zostały wyprodukowane przez topowych polskich producentów. Dlatego, by być na bieżąco, z twórczością Cris Mili, zachęcamy do śledzenia jej social media.