Dawid Kwiatkowski rusza w POP UP TOUR po Polsce Najbliższy już we wtorek w Krakowie!

Dawid Kwiatkowski nie przestaje zaskakiwać, w ramach promocji swojego najnowszego albumu „13 grzechów niczyich” wyruszy w trasę po Polsce, gdzie powstaną specjalne pop up store’y.

Najbliższe wydarzenie tego typu odbędzie się już w najbliższy wtorek, 16 lipca, w Krakowie w Forum Wydarzeń. Tego dnia historyczne wnętrze byłego hotelu Forum zamieni się w sklep, w którym kupić można będzie limitowany i wyjątkowy merch: bluzy, koszulki, skarpetki, plakaty i inne gadżety związane z „13 grzechów niczyich”! Nie zabraknie również płyt, a także przygotowanego specjalnie na krakowskie wydarzenie produktu!

Pop up, zorganizowany we współpracy z Bonito, wystartuje o 13:13 i przez cały dzień spotkać w nim będzie można samego Dawida Kwiatkowskiego. Będzie okazja do zamienienia kilku słów, zdobycia autografu czy zrobienia wspólnego zdjęcia.
Szczegóły dotyczące wydarzenia
Pierwszy pop up odbył się 13 czerwca w Warszawie, w siedzibie Warner Music Poland, gdzie pojawiło się kilkuset fanów artysty z całej Polski. Wydarzenie spotkało się z fantastycznym przyjęciem oraz pytaniami o kolejne lokalizacje , Dawid nie mógł pozwolić na to by fani się zawiedli w związku z czym pojawi się jeszcze w czterech miastach. Kraków jest najbliższym, a każde kolejne ujawniane będzie na tydzień przed startem. Znane są już daty, które wszyscy fani powinni sobie zarezerwować:
23, 29 lipca oraz 6 sierpnia. Zachęcamy do śledzenia social mediów artysty, by być na bieżąco.

Najnowszym singlem promującym album „13 grzechów niczyich” jest utwór „Mordo”, do którego teledysk zrealizowała ekipa H D S C V M.

Limitowana edycja najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego błyskawicznie wyprzedała się we wszystkich sklepach. Wersja sklepowa, do której poligrafię zaprojektował ceniony grafik Forin, wydana jest w niestandardowy sposób i naprawdę warto posiadać fizyczne wydanie w swojej kolekcji.

„13 grzechów niczyich” to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Krążek ten jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania albumu zapisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę – grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być „grzechem”? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida.  Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo pięć dni przed zamknięciem płyty. Czy znajdziesz odpowiedź, o której piosence mowa?

Zamów lub odsłuchaj album

„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów” – tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się Dawid.