CROBOT OGŁASZA SZCZEGÓŁY ZWIĄZANE Z NOWĄ PŁYTĄ

Na 23 sierpnia Crobot zapowiada premierę nowego studyjnego albumu, który nosi tytuł „Motherbrain”. Zespół zaprezentował już wcześniej teledysk do utworu „Keep Me Down”, który można zobaczyć pod tym linkiem:

Kolejny promujący album utwór nazywa się  „Low Life” i można go posłuchać tutaj:

Album „Motherbrain” został wyprodukowany przez Crobot i Coreya Lowery’ego.

Od czasu pojawienia się na scenie w 2011, Crobot umocnił swoją pozycję wśród nowej awangardy rockowej. Po debiucie „Legend of the Spaceborne Killer” w 2012 oraz  „Something Supernatural” w 2014 roku, muzycy zyskali spory rozgłos, natomiast po wydaniu „Welcome To Fat City” w 2016 roku pojawiły się rewelacyjne recenzje, a Crobot koncertował wówczas z takimi tuzami jak Anthrax, Clutch, Black Label Society, Volbeat, Motorhead, a także wystąpił na wielu znaczących festiwalach.

Pod koniec 2017 roku rozpoczęły się prace nad albumem „Motherbrain”. Frontman zespołu, Brandon Yeagley,  o nowej płycie mówi tak:

„Myślę, że jest to nasza najbardziej mroczna płyta, zarówno muzycznie jak i tekstowo. To jeden z najcięższych materiałów, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy, ale przy okazji jeden z najbardziej funkowych w naszej karierze. Rozszerzamy spektrum Crobot coraz bardziej. Na albumie są też momenty mega chwytliwe. Poza tym śpiewamy zdecydowanie mniej o czarodziejach i smokach, a więcej o codziennym zmaganiu się z życiem. Ten krążek jest strawny nie tylko dla kolesi z brodami, czy lasek z jajami, jak to było w przypadku naszej muzyki dotychczas. Tego albumu może posłuchać każdy”

Lista utworów:

Burn
Keep Me Down
Drown
Low Life
Alpha Dawg
Stoning The Devil
Gasoline
Destroyer
Blackout
After LifeThe Hive