Snowman , premiera nowego teledysku do utworu Spadam z nieba

Snowman – koncertowa premiera nowego albumu „Gwiazdozbiór” miała miejsce 21 kwietnia na Enea Spring Break Festival, już dzisiaj prezentujemy teledysk do kolejnego singla – utworu „Spadam z nieba”
Premiera nowego, długo oczekiwanego albumu zespołu miała miejsce w ubiegły weekend na Enea Spring Break Festival. Snowman zaprezentował premierowy materiał oraz starsze utwory w nowych aranżacjach. Tego samego dnia album pojawił się na rynku w niecodziennej odsłonie miał swoją premierę cyfrową w wersji MQA i jako pierwszy polski album udostępniony został w streamingu w jakości studyjnej dzięki funkcji Masters oferowanej w TIDAL. Odtworzony w tym systemie brzmi tak jak w studiu nagraniowym.

Dzisiaj prezentujemy teledysk do kolejnego singla utworu „Spadam z nieba”.


5 maja album trafi do wszystkich sklepów już w tradycyjnej formie.

Nowy album „Gwiazdozbiór” to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego co prawdziwe. Tytuł ostatniej płyty The Best Is Yet To Come można powiedzieć okazał się proroczy. To na pewno najlepsza w dorobku zespołu płyta. Uznany za jeden z najbardziej oryginalnych i intrygujących bandów tym razem powraca z płytą w całości polskojęzyczną. Nowy repertuar to kompozycje które stanowią spójną całość, dojrzałe, energetyczne brzmienie, intrygujące teksty, rewelacyjny wokal Michała Kowalonka i jakość gwarantowana przez producenta albumu Leszka Biolika. Podsumowując piękna muzyka na niepewne czasy. Album, który z pewnością zapisze się w kanonie polskiej muzyki.