„Gwiazdozbiór” zespołu Snowman pierwszym polskim albumem dostępnym w jakości MASTERS w TIDAL!

„Gwiazdozbiór” to pierwszy polski album dostępny w TIDAL w jakości MASTERS. Premiera najnowszego wydawnictwa zespołu Snowman zaplanowana jest na 5 maja 2017 roku, jednak użytkownicy serwisu mogą zapoznać się z całym materiałem już teraz. Wszystkie utwory dostępne są pod adresem: https://listen.tidal.com/album/72671616.

TIDAL przygotował dla swoich użytkowników kolejną niespodziankę w postaci pierwszego albumu dostępnego w serwisie w jakości MASTERS. „Gwiazdozbiór” to najnowsze wydawnictwo zespołu Snowman, które ukaże się w wersji tradycyjnej 5 maja 2017 roku. W serwisie cały materiał dostępny jest już teraz, w dodatku w jakości studyjnej, czyli wyższej niż płyta CD. TIDAL jest bowiem pierwszym na świecie serwisem streamingowym, który dzięki technologii MQA (Master Quality Authenticated), umożliwia słuchanie muzyki brzmiącej dokładanie tak, jak w studiu nagraniowym. Najnowszego wydawnictwa zespołu Snowman w jakości MASTERS można posłuchać po adresem: https://listen.tidal.com/album/72671616.

Album „Gwiazdozbiór” to powrót grupy Snowman po dłuższej przerwie. Ostatnia płyta zespołu – „The Best Is Yet To Come”, ukazała się w listopadzie 2011 roku i znalazły się na niej zarówno utwory w języku polskim, jak i angielskim.  Nowy materiał jest w całości polskojęzyczny i składa się z 10 kompozycji,a utworem promującym album jest piosenka „Znów jesteś sobą”, do której teledysk opublikowano jeszcze na początku roku. Producentem albumu jest Leszek Biolik, a wydawcą Musicom.

Snowman to polski zespół muzyki alternatywnej, który powstał pod koniec 2002 roku. W skład grupy wchodzą Michał Kowalonek, Daniel Karpiński, Grzegorz Książkiewicz oraz Marcin Szczęsny. Ich debiutancki album – „Lazy”, ukazał się w listopadzie 2008 roku, a w 2009 artyści zostali nominowani do Nagrody Muzycznej Programu Trzeciego – „Mateusz” w kategorii debiut. Z dotychczasowym dorobkiem zespołu można zapoznać się pod adresem: https://tidal.com/artist/4192517.