Charlie Puth powraca i domaga się naszej uwagi! Posłuchaj nowego singla „Attention”!

Ten chłopak wie, jak przyciągnąć uwagę!
Ostatnich kilkanaście miesięcy było dla Charliego Putha jak marzenie. Młody Amerykanin mógł się cieszyć ogromnym sukcesem współkomponowanego singla „See You Again” oraz debiutancką solową płytą „Nine Track Mind”. Przyszedł czas na kolejny krok w karierze, a jest nim dla 25-latka singlowa piosenka „Attention”!

Właśnie ujawniony kawałek, został napisany oraz wyprodukowany przez samego Charliego. Balansuje między ulubionymi gatunkami artysty, czyli popem i R&B.
POSŁUCHAJ „ATTENT!ON”
Specjalna premiera singla dla fanów odbyła się w tak zwanym Attention Roomie, który jest wspólnym przedsięwzięciem Artist Partner Group (APG), Atlantic Records i serwisu Spotify. W dużym skrócie to coś pomiędzy wystawą multimedialną a klubem muzycznym. The Attention Room znajduje się w Los Angeles, przy 8017 Melrose Avenue. Otwarty będzie do 30 kwietnia 2017 roku.

Główną atrakcją jest tunel wypełniony LED-owymi światłami, wizualizacjami, a doświadczeniom wzrokowym towarzyszy muzyka, właśnie singel „Attention”. Wizualizacje mają odtwarzać reakcję mózgu na doświadczenie muzyki Charliego. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.theattentionroom.com.