BAASCH – premiera płyty „Grizzly Bear With A Million Eyes”

Dzisiaj ukazał się drugi album warszawskiego producenta, wokalisty i autora tekstów. Tuż przed jego premierą do sieci trafił utwór „Fall”, z lyric video stworzonym przez ZUO CORP +, podobnie jak cała oprawa wizualna wydawnictwa. Na płycie znalazło się 10 utworów, a gościnnie pojawiają się Mary Komasa i Wojtek Urbański (RYSY). W dniu premiery „Grizzly Bear With A Million Eyes”, na FB artysty obejrzeć będzie można specjalny premierowy live stream. 

Na nowym wydawnictwie obok niskiego, hipnotyzującego wokalu BAASCHA słychać syntezatory, beat-maszyny, a także żywe instrumenty. W nagraniach wzięli udział Robert Alabrudziński (perkusja), Miron Grzegorkiewicz (gitara elektryczna), znany między innymi z projektów JAAA! i Moon oraz Tomasz Mreńca (skrzypce). Wśród gości także Mary Komasa i Wojtek Urbański (Rysy). Koncepcję wizualną albumu opracował Bartek Michalec – projektant ZUO CORP+, marki stawiającej na działania łączące ze sobą modę, sztukę i muzykę. Zuo Corp+ na swoim koncie ma już wspólne projekty z Peaches i Joan As Policewoman. Zdjęcia wykonał Piotr Porebsky (Metaluna). 

TRACK LISTA: 

1. KIND OF COMA

2. FALL

3. FLAVOUR, FLAVOUR

4. GRIZZLY

5. WORDS LIKE BOMBS

6. BONES

7. DARE TO TAKE feat. MARY KOMASA

8. ONCE UPON A NIGHT

9. STEPS

10. SNEAKER FAIRYTALE

Koncert premierowy BAASCHA odbędzie się 27 maja w warszawskim klubie NIEBO, a już dziś o 20.00, fani artysty będą mogli obejrzeć premierowy live stream, który zainauguruje cykl NXT’ Sessions – specjalnych koncertów, odbywających się w siedzibie NEXTPOP w Forcie Mokotów, transmitowanych na żywo w serwisie YouTube (www.youtube.com/user/NextpopLabel).

OBEJRZYJ TELEDYSK do pierwszego singla „Kind Of Coma”

FB: www.facebook.com/baaschmusic Instagram: www.instagram.com/baaschmusic

Twitter: www.twitter.com/baasch_music