„Szybcy i Wściekli 8” z rekordem sprzedaży w kinach. Ścieżka dźwiękowa do filmu podbija iTunes’a i serwisy streamingowe!

Wyczekiwana ścieżka dźwiękowa do  ósmej części „Szybkich i Wściekłych” jest dostępna  w sprzedaży już od tygodnia. Najeżona  dynamicznymi hitami, z których warto wymienić chociażby „Good Life” G-Eazy & Kehlani oraz „Hey Ma ft. Camilla Cabello” Pitbulla & J Balvina , zadebiutowała na 1 miejscu na iTunesie a teraz szturmem zdobywa  zestawienia w serwisach streamingowych.
POSŁUCHAJ „FAST & FURIOUS 8: THE ALBUM”
Światowa premiera ósmej części kasowego hitu odbyła się 14 kwietnia i w ciągu weekendu otwarcia pobiła rekord wszechczasów sprzedaży biletów, który do tej pory należał do „Przebudzenia Mocy”. W Polskich kinach „Szybcy i Wściekli 8” wyświetlani są od dzisiaj.

Oprócz Vina Diesela w filmie „Fast & Furious 8” grają: Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Kurt Russell, Scott Eastwood (syn legendarnego Clinta Eastwooda) oraz laureatki Oscara, Charlize Theron i Helen Mirren.

F. Gary Gray znany jest z reżyserii przeboju „Straight Outta Compton”, fabularnej opowieści o kultowym hiphopowym zespole N.W.A.

W sumie na ścieżce dźwiękowej do „Fast & Furious 8” znalazło się 13 starannie wybranych piosenek, sporo z nich powstałych w efekcie wyjątkowych kolaboracji. Album wyprodukowali Mike Caren i Kevin Weaver. Oni byli również odpowiedzialni za soundtrack do części siódmej przygód Dominica Toretto i spółki.
Fast & Furious 8: The Album – w sklepach od 14 kwietnia !