Sandra prezentuje nowy singiel „Głucha Noc”

„Głucha Noc” to tytuł trzeciego singla Sandry. Nagranie zapowiada trzecią płytę wokalistki zatytułowaną „Czujesz to”. Album ukaże się w drugim kwartale 2017 r. nakładem Soul Records. Za muzykę odpowiedzialny jest Mario Kontrargument.

Jak mówi sama wokalistka: „’Głucha Noc’ jest symbolem pozornej ciszy… tak naprawdę to chaos, który rozrywa na części pierwsze każdego z nas. Noc ma być spokojna, ale nie jest.. Jest tylko głucha i bez serca. Noc jest symbolem ciszy, ale też wojny uczuć…”.

„O tym właśnie opowiada ten utwór” – dodaje Sandra. „O kobietach i  mężczyznach. Zdradzanych i zdradzających. O tym, że może być źle, zimno, beznamiętnie. O tym, że nie doceniamy. O tym, że najczęściej szukamy szczęścia tam, gdzie ono nas gubi.”

Pierwszym singlem zapowiadającym album „Czujesz to” było nagranie „Nie mamy nic”, w klipie do którego wystąpiła znana youtuberka związana z grami video – Magdalena Maria Monika.

Druga piosenka zwiastująca nowe wydawnictwo to utwór „Uwierzcie w Nas” z gościnnym udziałem podopiecznych Akademii „Muzyczna Szansa” z Gdyni.

Sandra, właściwie Sandra Skowron, to wokalistka oraz autorka tekstów tworząca głównie w nurcie neo R’N’B. Zadebiutowała w 2005 r. epką nagraną wspólnie z raperką o pseudonimie Mona. Trzy lata później wydany został jej debiutancki album „Wszystko albo nic”, który promowały dwa single: „Kiedy proszę” zarejestrowany wraz z Peją (ponad 10 milionów wyświetleń) i „Odkąd mam Ciebie”.

Sandra na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami, jak Peja Slumsattack czy Północny Toruń Projekt PTP oraz liczne koncerty na terenie całej Polski (m.in. festiwale hip-hopowe w Gdyni, Płocku, Toruniu, WOŚP w Poznaniu, Bruk Festival w Gdyni itd.).