Kasia Godzisz – nowy klip BLOW

Prezentujemy najnowszy teledysk Kasi Godzisz który promuję jej debiutancki album pt. „BALANAS”, w singlu gościnnie pojawił się Webster z JAHBESTIN który jest również odpowiedzialny za produkcję tego krążka.

Posłuchaj / Pobierz cały album Kasi Godzisz 'BALANS’: http://hyperurl.co/KasiaGodziszBalans
Zamów fizyczną wersję albumu „BALANS” – Allegro

Zamów album „BALANS” w wersji fizycznej na Empik.com

INFO O ALBUMIE:

Kasia Godzisz -autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna. Wokalistka sesyjna w wielu produkcjach muzycznych polskich i zagranicznych. Współpracowała m. in. z John C. Marshall czy Gregory Gaynair.
Współzałożycielka, dyrektor zarządzający i artystyczny Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych – dyrektor festiwalu „Dębica Open Festival”, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu „Cudowne Marzenia”, organizator licznych warsztatów dla wokalistów oraz szkoleń dla nauczycieli śpiewu, jako pedagog opiekuje się także głosami gwiazd polskiej sceny..
Krążek promują już dwa oficjalne single „Światem rządzą panie” oraz „Chodź” do których zostały nakręcone teledyski. Na płycie znajdują się utwory z pogranicza dancehall i hiphopu ale także lżejsze soulowe klimaty jak w utworze Message of love, do którego gościnnie zaproszony został wokalista brytyjski Junior Robinson. Całość można potraktować jako szeroko pojęte R&B.
Muzyka, teksty, produkcja oraz wokal – Katarzyna Godzisz, Tomasz Świder
Współautor teksów oraz producent albumu – Tomasz Świder Webster.

Title: Blow
Artist: Kasia Godzisz & Webster
Album: „BALANS” – Premiera – 24.03.2017r.
Lyrics: Kasia Godzisz & Webster / JAHBESTIN
Keyboards: Adam Drzewiecki / DMP Studio
Producer: Tomasz Świder / Webster
Mix: Tomasz Swider Webster / ZION Studio
Mastering: Krzysztof Pietras
File: Gwaranto Studio
Label: ZION Records