ASSTER przedstawia trzeci singiel z albumu „ALL DAY FRESH”

Żyjemy w projektach jak Projekt X, testują to na nas jak Johnny Test. Sprawdźcie nowy mocny singiel Asstera, „W PROJEKTACH”.
Po świetnie przyjętych pierwszych dwóch singlach  „ALL DAY FRESH” oraz „CEO” (feat. Kabe), Asster prezentuje trzeci numer z nadchodzącej drugiej płyty. 

„W PROJEKTACH” to Asster w najlepszym wydaniu, jakiego pokochali fani – pewny siebie na granicy bezczelności, sypiący zabójczo celnymi punchline’ami, w pełni świadomy swoich umiejętności: Chcę większą cenę, chcę mieć pełne torby/Ze sceny na scenę ja jak zawsze głodny/ Z tygodnia na tydzień mam przyrosty formy.”
 
Po głośnym debiutanckim albumie „MOWA WĘŻY” z 2023 Asster nie zwalnia tempa. Młody raper z Łodzi właśnie kończy pracę nad drugim albumem, który ukaże jego muzyczny rozwój, techniczny i tekstowy progres oraz zdobytą dzięki kolejnym imponującym sukcesom pewność siebie. Krążek zatytułowany „ALL DAY FRESH” ukaże się już 2 lutego 2024 we współpracy z e-muzyka. 
 
Na drugim albumie Asstera nie zabraknie znanych gości. Wśród nich są Young Igi, Zeamsone, Kabe, AG i Młody West. Za produkcję utworów odpowiadają Worek, Sergiusz, 2K, Clearmind, Leeny i wielu innych utalentowanych twórców.  W wersji preorderowej albumu fani otrzymają dodatkowo 3 bonus tracki, które nie znajdą się na standardowym krążku. Album dostępny w przedsprzedaży na stronie: www.youngasster.pl. 
 
Singiel „W PROJEKTACH” w serwisach streamingowych:
https://e-muzyka.ffm.to/assterwprojektach

Teledysk: