Alle Farben powraca z nowym singlem. „Love Hurt Repeat” już dostępny!

Alle Farben Lewis Thompson zachęcają, by zacząć nowy rok razem z nimi i ich wspólnym, zaraźliwym singlem „Love Hurt Repeat”.

Posłuchaj „Love Hurt Repeat”

Współpraca Alle Farben z brytyjskim autorem tekstów, muzykiem i producentem Lewisem Thompsonem oraz brytyjską piosenkarką Mae Mullerzaowocowała niezwykle chwytliwym hitem w klimacie lat 90.

Po euforycznym „Believe” z października ubiegłego roku i w sam raz na 20-lecie swoich pierwszych utworów Alle Farben wraca z piosenką „Love Hurt Repeat”, do której zaangażowana została Mae Muller – mająca platynowe i złote certyfikaty piosenkarka i autorka tekstów z Londynu, którą okrzyknięto kolejną brytyjską sensacją nowoczesnego popu. Jej czysty, przenikliwy głos doskonale łączy się z syntezatorowymi dźwiękami utworu, osiągając swój szczyt w niezwykle porywającym refrenie.

Pod względem treści nie wszystko jest jednak tak różowe, jak ekspresyjny wokal. W „Love Hurt Repeat”Mae Muller śpiewa o niekończącej się pętli miłości i bólu, zauroczenia i zranienia, w którą miejmy nadzieję nie wpadniemy w 2024 roku.

Już na początku roku Alle Farben i Lewis Thompson stworzyli uwodzicielski taneczny hit i jedną z najbardziej ekscytujących kooperacji 2024 roku. Nie bez powodu utwór będzie stanowił muzyczne tło dla zwiastuna nowego sezonu niemieckiego programu telewizyjnego „Ich bin ein Star – Holt mich hier raus” („Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!”). Nawet w telewizyjnej dżungli miłość i ból są często blisko siebie…

Alle Farben

Alle Farben w ciągu ostatnich lat współpracował z takimi twórcami, jak Robin Schulz, James Blunt, Steve Aoki czy Icona Pop oraz tworzył remiksy dla Eda Sheerana, Marshmello, Khalida, Martina Garriksa czy Blanki. Łącznie zgromadził 2 miliardy streamów, ponad 35 diamentowych, platynowych i złotych płyt. Jednym z jego największych przebojów jest „Alright”.

Lewis Thompson

Lewis Thompson na koncie ma współpracę z takimi gwiazdami, jak Joel Corry, Becky Hill, David Guetta i Anne-Marie. Współtworzył też wiele hitów, w tym przebój single „Head & Heart” Joela Corry’ego. Utwory, w których miał swój udział wygenerowały 5 miliardów streamów. Od pewnego czasu pracuje na własne nazwisko, czego przykładem odnosząca sukcesy piosenka „Take Me Back” z 2022 roku, stworzona z Davidem Guettą: 46 milionów streamów, 3 miliony odsłon teledysku, top 20 na liście US dance airplay. W 2023 roku wydał singiel „Side Effects” z Becky Hill, który zgromadził 30 milionów streamów. Ponadto, współtworzył „I Wrote A Song” – piosenkę, z którą Mea Muller reprezentowała Wielką Brytanię na konkursie Eurowizji.

Mae Muller

Mae Muller to piosenkarka i autorka tekstów z Londynu, która tworzy własną muzykę od 8 roku życia. Pierwszy kontrakt płytowy otrzymała jako nastolatka. Od 2017 roku wydała 3 EP-ki i album, osiągając miliony wyświetleń na YouTube i TikToku oraz ponad 2 miliardy streamów. W 2019 roku była supportem podczas stadionowej trasy koncertowej brytyjskiej grupy Little Mix. W 2021 roku trafiła do top 10 hitów w USA z singlem „Better Days” (z NEIKED i Polo G). W 2022 roku Mae otrzymała nominacje do EMAs i VMAs, a w 2023 reprezentowała Wielką Brytanię na Konkursie Piosenki Eurowizji.