IGA – Na mały palec – premiera singla

Fot: Mat. Prasowe

„Na mały palec” – to poetycka opowieść o niedokończonych historiach, które trwają w naszych sercach. Autorka – IGA Jaworska, przekształciła osobiste refleksje w słowa, tworząc utwór dla tych, którzy szukają autentyczności w tekstach piosenek.

„Słowa 'Tak zostanę, na mały palec obiecałeś’ zawsze brzmiały dla mnie jak niezakończona historia”, mówi IGA. „Postanowiłam nadać tym słowom sens, tworząc piosenkę, która rezonuje z wieloma ludzkimi doświadczeniami.” W utworze przekazuje fragmenty swojej historii, które stają się uniwersalnymi doświadczeniami dla słuchaczy. Piosenka staje się lustrem, w którym każdy może odnaleźć odbicie swoich własnych emocji, tęsknot i nieuchronnych zmian.

„Na Mały Palec” to historia o obietnicach, które trudno czasem dotrzymać, o nieuchronnych zakrętach życia i sile niezapomnianych chwil. To swoista artystyczna wizja, która łączy ludzi we wspólnej emocjonalnej podróży.

IGA – czyli Iga Jaworska – to nie tylko wokalistka, ale również utalentowana autorka tekstów i kompozytorka. Jej artystyczna podróż nabrała rozpędu po premierze utworu „Twarzą w Twarz” w lipcu 2023 roku.

Utwór zdobył serca słuchaczy, przekraczając próg ponad 250 tysięcy streamów na platformie Spotify, a liczba ta stale rośnie, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu, jakie generuje ta piosenka. „Twarzą w Twarz” przez wiele tygodni gościł na najważniejszych playlistach Spotify, takich jak Polskie Hity, New Music Friday, EQUAL Polska, GEN Z, FreshFinds Polska i wielu innych – zdobywając popularność i uznanie wśród słuchaczy.

„Twarzą w twarz” można również posłuchać w wielu lokalnych radiach, radiach internetowych oraz na antenie takich rozgłośni jak ESKA czy radio SUPERNOVA.

Artystyczne spektrum IGI, jest nieograniczone, co potwierdził jej kolejny singiel, „Mogłabym być”. Ten utwór również „z miejsca” zagościł na największych playlistach serwisu, dowodząc, że sukces pierwszego singla nie był przypadkowy.

Obecnie IGA, promuje swój trzeci singiel „Na mały palec”, który jest jednocześnie częścią jej nadchodzącej EPki, planowanej na styczeń 2024 roku. Zanim singiel oficjalnie ujrzał światło dzienne (premiera 24.11.2023), już zdobył status hitu na platformie TikTok, gromadząc sumarycznie ponad pół miliona odsłon, tysiące „lajków” i setki entuzjastycznych komentarzy, co świadczy o ogromnym potencjale tego utworu.

IGA to artystka, która w poetyczny i liryczny sposób ukazuje swoją wyjątkową wizję świata. Jej melancholijne melodie, choć czasem smutne, w rzeczywistości rzucają światło na codzienne realia oraz egzystencjalne problemy, z którymi każdy z nas się mierzy. Jej muzyka to podróż przez ludzkie emocje, a jej talent zdobywa coraz szersze uznanie wśród słuchaczy.

Social media artystki:

TikTok

Instagram

Facebook

YouTube