Rere „money”: Nowe brzmienia w polskim trapie

Utwór „Money” opowiada o kwitnącym życiu muzycznym młodego artysty z Trójmiasta, którego więcej osób poznało dzięki viralowemu filmowi na tiktoku.
Oto niezwykła historia artysty, którego energia i talent nieustannie inspirują słuchaczy na całym świecie. Znany jako świeży artysta, który nie tylko tworzy muzykę, ale także wyrywa ludzi z codzienności i prowadzi ich w stronę lepszej przyszłości. Jego ekstrawertyczna natura w połączeniu z głęboką pasją do poszukiwania nowych doznań sprawia, że każdy jego utwór jest manifestacją nieograniczonej kreatywności. Niezadowolony ze stagnacji, nieustannie poszukuje nowych dróg rozwoju, zarówno artystycznego, jak i osobistego, nieustannie dążąc do nieuchwytnego ideału. Jego muzyka to nie tylko dźwięki, to opowieść o życiu, natchniona marzeniami o lepszym jutrze.

Główną inspiracją Rere są wykonawcy zza oceanu. Numer „money” jest melodyjny i uderzający – pasuje pod każdą imprezę i do każdego auta! Jak mówi autor piosenki: Lubię pieniądze, pozdrawiam. Tak właśnie artysta zabrał się do nagrywania utworu „money”. W czasie nagrywania wideo pod numer, głównym celem była dobra zabawa i świeże pomysły, które wymyślane były na bieżąco.

Singiel w serwisach streamingowych:
https://link.emuze.me/reremoney

Teledysk: