Bruno Pietri i Pete Spruce nagrali utwór pełen popkulturowch odniesieńPosłuchaj kawałka „Hold My Love”

Bruno Pietri i Pete Spruce połączyli siły w nowym EDM-owym singlu „Hold My Love”. Piosenka wykorzystuje popkulturowe odniesienia z lat 1984 i 2005. W utworze słyszymy głęboki energetyczny bas, który w połączeniu z charakterystycznymi muzycznymi przejściami i przesłaniem miłości pozostawia niezatarte wrażenie. Całość dopełnia oryginalny, animowany klip. Utwór wnosi zupełnie nową energię do znanego szlagieru.

Słuchaj „Hold My Love”
 
Teledysk do „Hold My Love” przenosi widza do początków Metaverse, gdzie podczas wakacyjnej imprezy nad basenem towarzyszy nam DJ Pink Robot, który będzie zawiadywać naszą miłością, dobrą zabawą i wspomnieniami podczas nadchodzącego lata.
 
Urodzony w Zagrzebiu 22-letni Bruno Pietri zaczął tworzyć muzykę zaledwie sześć lat temu, w wieku 16 lat. Choć po pierwszym singlu z 2017 roku, na chwilę zrezygnował z muzyki, przyjaźń z Pete’em Spruce’em zainspirowała go do kontynuowania artystycznej przygody. Duet wydał dla wytwórni Spinnin’ Talent Pool wspólny utwór „It Ain’t Right”, który zgromadził łącznie ponad 5 milionów streamów, a także trafił na playlisty Feliksa Jeahna czy Mike’a Williamsa.
 
Odkąd w 2016 roku Petar Jelušić odkrył muzykę elektroniczną, stała się ona jego pasją. Dziś 26-latek jest aktywnym producentem i DJ-em, specjalizującym się na miksowaniu i masteringu. Jego nagrania znalazły się na playlistach takich gwiazd, jak MarshmelloNicky RomeroDon DiabloDannic i wielu innych.