Bebe Rexha odlatuje ze Snoop Doggiem

Nowy singiel „Satellite” i klip w klimacie „Jetsonów”

Popowa gwiazda, Bebe Rexha, przedstawia porywający, odlotowy hymn „Satellite” z gościnnym udziałem Snoop Dogga. Do utworu wypełnionego rozmarzonymi rytmami disco i stratosferycznym refrenem, powstał animowany klip rozgrywający się w kosmosie i nawiązujący do powszechnie uwielbianej kreskówki Hanna-Barbera – „Jetsonowie”.

Z okazji premiery singla Rexha uruchamia również Bebe’s Hot Box Mothership, interaktywną przestrzeń wypełnioną grami i specjalną zapowiedzią jej nadchodzącego albumu „BEBE”, który ukaże się 28 kwietnia nakładem Warner Records.

Ostatniej nocy odleciałam wyżej niż satelita, z biletem w jedną stroną, z jednoosobowa misją, prosto do raju – śpiewa wokalistka na tle skocznych bitów i funkującego basu.

Dzięki Bebe’s Hot Box Mothership, po zalogowaniu do TerraZero Intraverse, fani mogą odkrywać vintage’owy świat, zanurzyć się w nowej muzyce Rexhy, szukać wyjątkowej nagrody i oczywiście zapalić wirtualnego blanta, aby odlecieć na statek-matkę! Wysokiej jakości interaktywne doświadczenie dostępne jest także na urządzenia mobilne. Za realizację projektu odpowiada firma TerraZero, która wykorzystała technologię Intraverse. To debiutanckie przedsięwzięcie z użyciem tej technologii i pierwsze jej wykorzystanie przez Warnera oraz przemysł muzyczny.

Bebe Rexha szlifowała umiejętności jako rozchwytywana autorka piosenek (napisała m.in. przebój „The Monster” Eminema i Rihanny), by w końcu zacząć własną karierę, wydając hity „Me, Myself & I” z G-Eazym i klubowy, wyprodukowany przez Martina Garriksa „In The Name Of Love”. W 2017 wylansowała przebój „Meant To Be” z duetem country Florida Georgia Line. Piosenka ostatecznie zdobyła diamentowy status, co oznacza 10-krotną platynę.

W tym roku gwiazda otrzymała trzecią nominację do Grammy za utwór „I’m Good (Blue)” (Best Dance/Electronic Recording). Mający platynowy status hit właśnie wygrał nagrodę Dance Song of the Year podczas 2023 iHeart Radio Music Awards oraz Best Collaboration podczas 2023 MTV EMAs.

Teraz za sprawą niepohamowanych hymnów jak „Satellite”, nadchodzącego albumu i trasy, ten rok należy do Bebe. 

Posłuchaj „Satellite”