Floral Bugs i RUSKIEFAJKI tak jak w „Moulin Rouge”. Sprawdź wyjątkowo zmysłowy singiel!

„Moulin Rouge” to kolejny singiel z nadchodzącego albumu Floral Bugsa „Kłamczuch”. Tym razem otrzymujemy romantyczny numer z udziałem RUSKICHFAJEK, jednej z najciekawszych i najbardziej charyzmatycznych wokalistek na scenie okołorapowej, a prywatnie życiowej partnerki Bugsa.
Duet pary artystów to przesiąknięty na wskroś zmysłowością utwór o mocno erotycznym, ale też romantycznym tekście. Atmosferę piosenki zarysowuje już sam tytuł, nawiązujący do legendarnego paryskiego kabaretu, synonimu wysmakowanej erotyki. W tekście mamy do czynienia z dialogiem kochanków – jest to relacja trudna, naznaczona bliznami, ale przede wszystkim gorącą namiętnością. Serce nie sługa, pachnie seksem, jak palimy gdzieś szluga/ Wybuchowa jak semtex, obrzydza ją obłuda/ Nagradza cichym jękiem, zaciska na mnie uda – tak opisuje Ją On, na co Ona odpowiada: W nocy jestem koszmarem, a ty i tak przy mnie uśniesz/ Wielu tu było takich, przez których miałam umrzeć/ A nikt nie umiał sprawić, że krzyczałam w poduszkę – poza tobą.

Dla RUSKICHFAJEK to pierwszy singiel po kilkumiesięcznej przerwie – po raz ostatni mogliśmy ją usłyszeć w lipcu 2022 we wspólnym utworze z Filipkiem, „Nie chcę wiedzieć”. 14 lutego 2022 RUSKIEFAJKI wydała swój debiutancki album, „GEJSZA”.
 
Z kolei Floral Bugs już wkrótce zaprezentuje swój najnowszy album „Kłamczuch”. Preorder albumu w kilku wersjach wydania jest już dostępny na floralgang.pl

Singiel „Moulin Rouge” w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/floralbugsmoulinrouge

Teledysk:
Zobacz na YT