Kruk z Wojtkiem Cugowskim – premiera płyty, nowy klip i spotkanie z fanami! 

 14 kwietnia ukazało się nowe, koncertowe wydawnictwo grupy Kruk z Wojtkiem Cugowskim! Album zatytułowany „Live At Rock Pogoria” to zapis koncertu zespołu z zeszłorocznego festiwalu Rock Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Zespół zaprezentował wtedy materiał ze swojego ostatniego studyjnego krążka „Be There” oraz kilka utworów z repertuaru Deep Purple. 

A dziś premierę ma koncertowy klip, który powstał do utworu „Rat Race”, utwór ten promuje również płytę „Live At Rock Pogoria”. Teledysk zobaczyć można tutaj.

Piotr Brzychcy komentuje: „’Rat Race’ to taki utwór z naszej płyty Kruk & Wojtek Cugowski 'Be There’, który pojawił się ostatnim rzutem na taśmę. Wojtek po odsłuchaniu wszystkich utworów stwierdził, że o ile ma pomysły na poszczególne kompozycje, to ten musi doprecyzować i roboczo nazwał go 'Maiden’, bo kojarzył mu się z twórczością grupy Iron Maiden. Moje zdziwienie było ogromne, gdy przysłał 'Rat Race’ w pierwszej kolejności po tym, jak rozpoczął rejestrację swoich partii. Byliśmy zachwyceni tym, jak zaśpiewał w tym utworze, dlatego naturalnie wybraliśmy ten utwór na singiel promujący płytę 'Be There’. Później graliśmy koncerty promujące album i 'Rat Race’ był zawsze świetnie przyjmowany przez publiczność, być może dlatego, że długo był ogrywany w mediach rockowych. W obliczu płyty koncertowej promującej album „Be There” kolejnym naturalnym krokiem był wybór „Rat Race” na utwór pod wideoklip i oczywiście  jest też singlem promującym wydawnictwo. Za stronę wideo odpowiada Olek Kozłowski z ekipą Przedmarańcza i efekt jest tak dobry, że aż szkoda, że nie zarejestrowaliśmy całego koncertu w formie video. To dla nas świetna pamiątka i bonus do płyty koncertowej.”

A dla swoich fanów zespół przygotował niespodziankę, już w poniedziałek 24 kwietnia w Dąbrowie Górniczej odbędzie się specjalne spotkanie: „Zapraszamy was serdecznie na spotkanie promocyjne z naszym zespołem Kruk i Wojtkiem Cugowskim. Będziemy świętować wydanie naszego koncertowego albumu 'Live At Rock Pogoria’. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia w Dąbrowie Górniczej w restauracji DOMOLO. To naprawdę magiczne miejsce, a co jest najciekawsze – znajduje się kilkadziesiąt metrów od miejsca, na którym stała scena festiwalu Rock Pogoria. Zapraszamy wszystkich chętnych na godzinę 17:00. Przewidzieliśmy także pewne niespodzianki.”

Kruk & Wojtek Cugowski – spotkanie premierowe

DOMOLO

Dąbrowa Górnicza ul. Siewierska 35

24.04 (poniedziałek) godzina 17:00

Lista utworów:

1.Intro

2. Made Of Stone

3. Hungry For Revenge

4. Anya

5. Be There (If You Want To)

6. To Those In Power

7. The Gypsy

8. The Invisible Enemy

9. Dark Broken Souls

10. Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)

11. Rat Race

12. Highway Star

A jeszcze w kwietniu będzie można zobaczyć Kruka z Wojtkiem Cugowskim na koncertach klubowych:

28.04.2023 (piątek) Kraków klub Gwarek

29.04.2023 (sobota) Katowice Leśniczówka (Park Śląski)

Natomiast już 12 czerwca będzie można posłuchać zespołu na żywo podczas Hard Rock Heroes Festivalu w TAURON Arena Kraków, gdzie formacja zaprezentuje się fanom w doborowym towarzystwie, bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Metal Mind Productions zaprasza:

HARD ROCK HEROES FESTIVAL

Deep Purple

Nazareth

Kruk & Wojtek Cugowski

1One

Slave Keeper

12.06.2023 – TAURON Arena Kraków

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Płyta –  290/ 320 PLN
Sektory I kat. – 380/ 410 PLN

Sektory II kat. – 340/ 370 PLN

Sektory III kat. – 280/ 310 PLN

Bilety jeszcze do nabycia na stronach:

shop.metalmind.com.plwww.eventim.plwww.ebilet.pl