Nowy utwór artysty znanego z serialu „Nieprzygotowani” i singla „Netflix & chill”.

Michał Sieńkowski to młody i utalentowany wokalista, który stawia na nowe brzmienie. Przełomowym projektem w jego karierze była główna rola w serialu internetowym „Nieprzygotowani” produkcji Abstrachuje, dzięki której dał się poznać szerszej publice. Ze swoją autorską muzyką zadebiutował w 2021 singlem „Netflix & chill” który został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i fanów.

Aktualnie Michał kieruje się w stronę bardziej rockową – kocha gitarę i to zdecydowanie czuć w jego najnowszych utworach. „Ciao” jest właśnie takim utworem, mocno gitarowym kawałkiem, idealnym na zbliżające się powoli do nas lato. Bo przecież każdy jest trochę niegrzeczny po kieliszku wina, prawda?
Sam artysta mówi, że utwór jest totalnie luźnym kawałkiem o nieprzespanych nocach i ucieczką przed „odpowiedzialnym życiem”. Zapytany o gatunek utworu odpowiedział, że jeżeli musiałby już gatunkować, to nazwałby go „romansem rocka z rapem”.

Plany Michała na ten rok to przede wszystkim dać się poznać szerszej grupie odbiorców ze swoją muzyką, a co za tym idzie, wydawać jeszcze więcej piosenek. Zatem czekajcie na dalsze nowości od Michała!

Singiel „Ciao” w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/michalsienkowskiciao

Zobacz na YT