A7S przedstawia kolejny hit Posłuchaj „Jumpstart”

Wzięty twórca hitów, autor piosenek i producent, A7S, przedstawia nowy singiel „Jumpstart”. W utworze, poza charakterystycznym wokalem artysty, będącym synonimem hitów dance-popu, słyszymy zgrabne, mieniące się syntezatory, pulsującą linię basu i house’owy beat.

Słuchaj „Jumpstart”

Ten numer to dla mnie nowy kierunek, ale jednocześnie pozostaję wierny mojemu oryginalnemu stylowi – przyznał  A7S. Próbowałem stworzyć piosenkę, która szybko przechodzi w chwytliwy refren z tylko jedną wprowadzającą zwrotką. Moje poprzednie single są dłuższe, ze zwrotką, przejściem i potem dopiero refrenem. Lubię w nagraniach dodawać melancholii w miejscu, gdzie beat bit sprawia, że chcesz się poruszać, a tekst nakłania, by słuchać uważniej. Śpiewam wszystkie moje piosenki –  dla mnie to najłatwiejszy sposób na dostarczenie emocji, które chcę wyrazić. Śpiewanie sprawia, że emocje utworu są bardziej wyraziste.

Zobacz na YT

A7S ujawnił też inspiracje kryjące się za „Jumpstart”.

Tekst opowiada o uzależnieniu od kogoś, być może o destrukcyjnym związku–  kontynuuje. Jedyną rzeczą, która sprawia, że czujesz się żywy, jest ta jedna osoba, która nie jest dla ciebie dobra, ale i brniesz w tę relację. Może być tylko jedna osoba, która może obudzić twoje serce i sprawić, że ożyjesz. Oboje macie powody, dla których jesteście razem, i nie zawsze są to najlepsze powody.

Mijający rok to dla A7S pasmo sukcesów i przebojów. Urodzonemu w Szwecji artyście z pewnością nie jest obce tworzenie singli, które trafiają na brytyjską listę przebojów. Na początku tego roku wydał „Kernkraft 400 (A Better Day)”, który stworzył ze swoim długoletnim współpracownikiem Topikiem. A wcześniej pojawił się w utworze Clean Bandit „Everything But You”. W 2022 ukazały się też „Breaking Me” (numer 1 w 14 krajach, 5 miliardów streamów) i „Your Love (9PM)” – dwa największe przeboje muzyki elektronicznej kilku ostatnich lat.

Urodzony w szwedzkim mieście Ulricehamn, A7S, dorastając, uczył się komponowania na gitarze i pianinie. Temu też poświęcił całe życie, pisząc, produkując i wykonując wiele własnych hitów, jak również współpracując z innymi artystami.

Słuchaj najlepszych utworów A7S na jednej playliście!