Wzolf: nowa wersja przeboju chorwackiego artysty

Wzolf, który naprawdę nazywa się Karlo Vudrić, w kwietniu wydał swój pierwszy anglojęzyczny singiel „3AM”. Młody chorwacki artysta zdobył rozgłos dzięki udziałowi w lokalnym programie „Voice”. Ponadto dał się poznać za sprawą rozmaitych projektów, by wymienić chociażby Madre Badessa z legendarnym chorwackim artystą i songwriterem Tončim Huljićem.

Zobacz na YT

Teraz piosenka „3AM” doczekała się nowej wersji, którą przygotował uznany brytyjski producent i twórca remiksów Tom Martin znany m.in. ze współpracy z Davidem Guettą. Tom z miejsca zachwycił się poruszającą balladą „3AM”, która dzięki jego zwiewnej produkcji zyskała bardziej leniwy, zrelaksowany klimat. Piękny teledysk do nagrania powstał w rodzinnych stronach Wzolfa, w miasteczku Trogir, na malowniczej wyspie Čiovo.

Piosenka nosi tytuł „3AM”, ponieważ napisałem ją właśnie o 3 nad ranem. To była dla mnie prawdziwa pobudka – by zacząć działać, zacząć przesuwać swoje granice. Nie było to poza moją strefą komfortu, ale wyrwało mnie ze strefy oczekiwań. Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony, że Tom Martin zwrócił uwagę na tę piosenkę i przygotował jej remiks. Poszedł do niej z inną perspektywą i dodał ambientową świeżość. Mam nadzieję, że publiczność pokocha remiks równie mocno, co oryginał – opowiada artysta.

Karlo Vudrić, który kryje się pod pseudonimem Wzolf, urodził się w muzycznym i artystycznym środowisku, w pobliżu Splitu w Chorwacji w1993 roku. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy zaczął grać na mandolinie w lokalnej orkiestrze. W 2014 roku zaczął również śpiewać, by w kolejnym roku wziąć udział w programie „Croatian Voice”, gdzie pomimo iż zaimponował jurorom, nie przeszedł dalej. W 2017 roku spróbował szczęścia w innym talent show, gdzie dotarł do Top 20. Po udanych projektach, jak Madre Badessaz jednym z legendarnych chorwackich artystów Tončim HuljićemKarlo postanowił zmienić kierunek swojej kariery i zaczął tworzyć pod pseudonimem Wzolf. „3AM” to jego pierwszy singel w języku angielskim. Piosenka ujęła publiczność chwytającym za serce tekstem i wokalną ekspresją Wzolfa.