Trzecia płyta Charliego Putha coraz bliżej

Charlie Puth, nominowany do Grammy wokalista, autor piosenek i producent, szykuje się do premiery swojego trzeciego, studyjnego albumu. Płyta zatytułowana „CHARLIE” ukaże się 7 października i jak zapewnia gwiazdor będzie najbardziej osobistą w jego dorobku. Szczery, pełen emocji materiał artysta zabierze w trasę. 27 września wyruszy w serię występów „One Night Only” po Ameryce Północnej.

Posłuchaj „I Don’t Think That I Like Her”

Wraz z ogłoszeniem koncertów po USA i Kanadzie, Charlie Puth zaprezentował najnowszy singiel z nadchodzącej płyty „I Don’t Think That I Like Her”. W nagraniu podbitą mocnym wokalem melodię uzupełnia potężna gra Travis Barkera na perkusji i iście punkowy refren.

Na kilka tygodni przed premierą płyty „CHARLIE„, Puth może pochwalić się ponad miliardem streamów z ostatnich singli – „Smells Like Me”„That’s Hilarious”, „Light Switch” i „Left and Right” (feat. Jung Kook of BTS). Tylko ostatnia z piosenek zgromadziła ponad 370 milionów odsłuchów i jest największym dotąd komercyjnym sukcesem Amerykanina. Niezmiernie popularne nagranie doczekało się niedawno remiksu, który przygotował nominowany do Grammy elektroniczny duet Galantis.

Zobacz na YT

Charlie Puth

Charlie Puth już dawno udowodnił, że jest jednym z najbardziej konsekwentnych twórców hitów i najbardziej rozchwytywanych współpracowników w branży. Gwiazdor może pochwalić się 8 multiplatynowymi singlami, 4 nominacjami do Grammy, 3 nagrodami, Billboard Music, statuetką Critic’s Choice i nominacją do Złotego Globu.

Jego nominowany do Grammy album „Voicenotes” z 2018 roku pokrył się złotem zaledwie 4 dni po premierzy, a dziś ma ponad 5,6 miliarda odsłuchów na całym świecie. Współpraca Putha z Gabby Barrett przy remiksie „I Hope” w 2020 roku przyniosła mu czwarte miejsce w Top 10 na liście Billboard Hot 100, pierwsze miejsce w zestawieniu Adult Pop Songs i nagrodę Billboard Music Award za Najlepszą współpracę w 2021 roku.

Puth jest także współautorem megaprzeboju „Stay”, który nagrali razem The Kid Laroi i Justin Bieber. To jeden z największych hitów 2021 roku i najdłużej utrzymujący się numerem 1 zestawienia Billboard Global 200 – 11 tygodni na szczycie.

Obecnie Charlie Puth przymierza się do premiery trzeciej studyjnej płyty „CHARLIE”, która ukaże się 7 października.

Pre – Save albumu 'Charlie’