Nowy klubowy hymn Roxen. Posłuchaj intrygującego „Fool”

Roxen, popowa gwiazda rodem z Rumunii, wraca z nowym utworem „Fool„, któremu towarzyszy teledysk. Piosenka łączy mroczne syntezatorowe brzmienia i minimalistyczne bity, stając się klubowym bangerem i hymnen samotnych, nocnych przejażdżek po bolesnym rozstaniu.

Posłuchaj 'Fool’

Utwór zebrał świetne pierwsze reakcje mediów, a w serwisach streamingowych z miejsca pojawił się na playlistach (m.in. New Music Friday na Węgrzech, w Polsce i Rumunii czy Dance Alert).

Zobacz na YT

Roxen (Larisa Roxana Giurgiu) to młoda, niezwykle utalentowana wokalistka i autorka piosenek z Rumunii.  Zaczęła śpiewać jako dziecko i od samego początku brała udział w licznych konkursach wokalnych, wygrywając niektóre z nich. W 2019 roku wydała swój debiutancki singiel „Ce-ți cântă dragostea„.

W 2020 roku Roxen miała reprezentować Rumunię na konkursie Eurowizji z piosenką „Alcohol You„, niestety wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii. W 2021 roku Roxen ponownie została wybrana do Eurowizji, tym razem z utworem „Amnesia„.  Chociaż Roxen nie dotarła do finału, jej piosenka odniosła wielki sukces, docierając do top 20 na Spotify kilkunastu krajach.

Jej kolejny singiel, „UFO” z 2022 roku, stał się hitem na wielu rynkach, szczególnie w Europie Wschodniej, a przede wszystkim w Polsce, gdzie dotarł do 1. miejsca zestawienia w aplikacji Shazam.

W tym samym roku, Roxen można było usłyszeć w piosence „Ghost” sławnego niemieckiego DJ-a i producenta Mausio.