Lizzo znów daje miłości szansęNowy teledysk „2 Be Loved (Am I Ready)”

Po przerwanym ślubie w klipie do 7-krotnie platynowego przeboju „Truth Hurts”, Lizzo daje miłości jeszcze jedną szansę. Tym razem w teledysku do piosenki „2 Be Loved (Am I Ready)”, w którym u boku 3-krotnej laureatki Grammy wystąpił Tyson Beckford. Singiel, w którym Lizzo stawia sobie wyzwanie, by zaakceptować miłość, na którą zasługuje, można znaleźć na jej najnowszym albumie „SPECIAL„.

Zobacz na YT

Nominowana niedawno do 4 nagród MTV Video Music Awards (w tym w kategoriach Artysta roku i Piosenka roku), Lizzo właśnie ogłosiła, że uświetni ceremonię wręczenia statuetek MTV VMA, która odbędzie się 28 sierpnia. Będzie to kolejny z serii występów supergwiazdy, po tym jak pojawiła się ze swoją muzyką w programach „Jimmy Kimmel Live!”, „Watch What Happens Live With Andy Cohen” czy dwukrotnie w „Saturday Night Live„, a także na gali BET Awards.

Z płyty „SPECIAL” pochodzi również przebój „About Damn Time„, który dotarł na szczyt zestawienia Billboard Hot 100, stając się jej drugim hitem na 1. miejscu i czwartym singlem w top 10 amerykańskiej listy.

Album „SPECIAL” zadebiutował na 2. pozycji listy sprzedaży w USA i na najwyższej lokacie notowania Pop Albums. W tygodniu premiery była to najlepiej sprzedająca się płyta w Stanach Zjednoczonych. – Najbardziej radosny, zróżnicowany brzmieniowo i głęboki pod względem emocji album wydany przez dużą wytwórnię od czasu „Lemonade” Beyoncé – podsumował magazyn „Rolling Stone„.

Jesienią Lizzo promować będzie swoje najnowsze dzieło podczas trasy po Ameryce Północnej.

Posłuchaj płyty 'SPECIAL’