Jax poznała „Victoria’s Secret”

„Victoria’s Secret” to najnowszy przebój Jax – wszechstronnie utalentowanej wokalistki i autorki piosenek. Współautorami singla są nagradzany Grammy producent, Mark Nilan Jr (Lady Gaga, Zedd) oraz Dan Henig (ZAYN, Noah Cyrus). Ciałopozytywny numer stał się już wiralem, zdobywając dziesiątki milionów odsłon na TikToku.

Zobacz na YT

– Dziewczynka, dla której jestem babysitterką opowiedziała mi, jak jedna z jej przyjaciółek nazwała ją „zbyt płaską i zbyt grubą” w kostiumie kąpielowym Victoria’s Secret, który przymierzała – wspomina okoliczności powstania piosenki Jax. – Strasznie mnie to zirytowało. Poszłam więc do studia z dwoma przyjaciółmi i tak powstał numer „Victoria’s Secret”.

„Victoria’s Secret” tylko potwierdza tegoroczną, dobrą passę Jax, zapoczątkowaną docenionym przez Billboard singlem „To All The Boys I’ve Loved Before„. Następnie był utwór „u love u” zrealizowany z udziałem nominowanego do Grammy producenta i autora piosenek JVKE.

W tym roku Jax odebrała nagrodę TikTok Songwriter of the Year podczas iHeartRadio Music Award dzięki swoim niezwykle kreatywnym piosenkom na TikToku, w których gościnnie pojawiły się Leslie Jordan, John Stamos czy Natasha Bedingfield.

Posłuchaj 'Victoria’s Secret’
Wychowana w New Jersey, a następnie w Nowym Jorku, Jax rozpoczęła swoją przygodę z muzyką próbując sił w różnych gatunkach i różnych zespołach.  W wieku 18 lat zdiagnozowano u niej raka powyżej strun głosowych, który powrócił w kilka miesięcy po remisji, gdy przeniosła się do Los Angeles w pogoni za muzyką. Nie mogąc śpiewać samodzielnie, Jax zajęła się pisaniem piosenek dla innych i odniosła sukces za kulisami branży. Kiedy znów mogła śpiewać i występować, Jax ponownie musiała zmienić swoje plany, gdy świat dotknęła pandemia COVID-19. Tym razem zwróciła się w stronę TikToka, zamieszczając na platformie „Stacy’s Mom’s Perspective” – zabawną odpowiedź na popowy hit „Stacy’s Mom”, który zgromadził 9 milionów odsłon w ciągu kilku miesięcy. Następnie był filmik „Update from Avril Lavigne & Sk8er Boi 18 years late”, który zapewnił jej 9,7 miliona followersów oraz 155 milionów polubień. Mając imponującą bazę fanów, pod koniec 2020 roku Jax zaczęła prezentować własną muzykę, co w końcu doprowadziło do podpisania umowy z Atlantic Records. „Victoria’s Secret” to kolejna pozycja w katalogu uwielbianych przez fanów singli Jax, łącznie z rozczulającą balladą „Like My Father„, która zgromadziła ponad 140 milionów streamów i została uznana przez „The Knot” za jedną z „najlepszych piosenek ojca i córki wszech czasów”. Z kolei napędzany nostalgią hymn „90s Kids” przez 21 tygodni z rzędu zdobywała ponad milion streamów tygodniowo, a debiutancki singiel „Ring Pop” zaowocował głośnymi występami w „The Ellen DeGeneres Show” czy „Access Hollywood”.