„Mów mi więcej” – efekt współpracy Gmana z laureatem Grammy!

Całkiem niedawno ukazał się nowy singiel Gmana czyli Grzegorza Kowalczyka, byłego wokalistę zespołu Carrion. Przy utworze pracowali wybitni specjaliści, m.in. zdobywca nagrody Grammy, Jeff Sojka, odpowiedzialny w tym wypadku za mix i mastering.

Lista uznanych muzyków i producentów jest dłuższa – produkcją muzyczną oraz nagraniem klawiszy zajął się Graham Waller (Strike Eagle), na gitarze zagrał – Arkadiusz Żurecki (Kaśka Sochacka, Julia Pietrucha, Gienek Loska, Rusty Cage, Mateusza Ziółko) a na basie Tomasz Dudzic ((Renegady Tribute Band, Scream, Quqa).

Całości dopełnia bardzo dobrze zrealizowany teledysk. Tak o jego realizacji opowiada Gman: Obraz to wizja Stefana Łazarskiego i Daniela Jurzyny. Za pomocą Aleksandry Nowosadko i Daniela Namiotko, aktorów grających w klipie, udało im się świetnie oddać tę atmosferę niepokoju piosenki. Te ostatnie momenty gdy już oboje wiedzą, że sprawa jest przesądzona ale on podejmuje ostatnie próby zatrzymania jej przy sobie.

Klip jest dostępny na kanale YouTube Gmana, można go również posłuchać w serwisach streamingowych. 

Artysta ciągle pracuje nad nowym materiałem. Jak każdy muzyk, dodatkowo w tych dziwnych czasach, dąży do zaprezentowania go na żywo. Tak naprawdę to czekam na moment kiedy będę mógł zagrać te dźwięki na żywo – wtedy odbędzie się mój prawdziwy – solowy debiut – mówi.

Wszystkie informacje o tych działaniach, jak i nowych utworach (Gman zapowiada regularność w publikowaniu kolejnych piosenek) można sprawdzać na kanałach social media wokalisty.

Strona http://gmantoja.pl/

FB https://www.facebook.com/gmantoja

Instagram https://www.instagram.com/gmantoja/