NoVela promuje album „39:54”

Zespół NoVela, który zaprezentował się, zarówno w mediach jak i fanom, świetnie odebranymi singlami świętuje właśnie premierę debiutanckiego albumu pt. „39:54”. Twórczość zespołu z pewnością spodoba się wszystkim fanom melodyjnej muzyki gitarowej.

Choć single, które zostały wydane w ostatnich miesiącach (i oczywiście znajdują się na płycie) były, względem siebie, różnorodne, to jako całość materiał prezentuje się w oczach twórców tak: Materiał jest spójny, bo cała płyta jest stworzona w oparciu o inspiracje latami 80. i 90. W naszych piosenkach są mocno obecne gitary, wyraźna sekcja i w każdym numerze zależało nam na obecności również partii klawiszowych. Dominują numery szybsze, ale znajdzie się też kolejna ballada – mówi Dominika Dmowska, wokalistka NoVeli. Po chwili dodaje: Tych, którzy nas znają, może zaskoczyć fakt jak korzystnie chłopaki odnajdują się w materiale, który z założenia nie jest wyłącznie rockowy 🙂 Słuchacze też znajdą tutaj popowo-rockowe piosenki, gdzieniegdzie akcent bluesowy, być może będą zaskoczeni, że materiał jest śpiewany w całości po polsku. Klawisze i brzmienia jakie uzyskaliśmy to też w pewnym sensie nowość.

Płytę promuje ciągle singiel „Czy to nadal Ty”, którego powstał świetnie zrealizowany teledysk.

Album jest oczywiście dostępny w wersji fizycznej (można go kupić przez social media zespołu). Można go też słuchać w serwisach streamingowych. To dla zespołu NoVela bardzo ważny okres, bo jak mówią: Wydanie tej płyty pewnością jest swego rodzaju przełomowym wydarzeniem dla każdego z nas. Jest to na swój sposób coś nowego – nowy projekt, nowa odsłona współpracy, bawienie się stylami muzycznymi. My już wiemy, że efekt końcowy jest bardzo dobry, dlatego również i Was zachęcamy do sięgnięcia po „39:54” zespołu NoVela.

FB https://www.facebook.com/officialnovela

INSTAGRAM https://www.instagram.com/novela.band/

YT https://www.youtube.com/channel/UCFx9BTlZOd57WdvPBsr1Fuw

„39:54” W SERWISACH STREAMINGOWYCH https://ffm.to/NoVela3954