„Not Only Flowers” – nowy singiel Mayi Wasserman

Maya Wasserman zwróciła uwagę fanów, ekspertów i mediów muzycznych z początkiem roku, kiedy to wydała swój debiutancki utwór „Silence.” Teraz możemy już delektować się kolejną autorską piosenką – „Not Only Flowers”, bardzo pasującą do obecnej aury.

Ta bardzo młoda, jeszcze 16-letnia wokalistka, songwriterka i producentka z niezwykłą swobodą tworzy kolejne piosenki. Tak też powstała ta, którą właśnie zaczęła promować. 

Jak mówi: „Not Only Flowers” napisałam z początkiem tego roku, praca nad utworem była niezwykle lekka i przyjemna. Już sam tytuł wskazuje na to, że motywem przewodnim utworu jest wszechobecna zmiana – nie tylko kwiaty rozkwitają na wiosnę i przyroda budzi się do życia. Jest to swojego rodzaju metafora na zmiany, jakich doświadczamy w naszej egzystencji. Dorastamy i dojrzewamy do pewnych tematów. Myślę, że każdy może interpretować te słowa indywidualnie, bardzo osobiście. Utwór jest wypowiedzią skierowaną do bliskiej osoby, wytłumaczeniem uczuć. Dalej kontynuuje: To opowieść o dorastaniu, dojrzewaniu i zmianie. Pewnych sytuacji nie da się cofnąć, ale wszystko co nam się przytrafia ma wpływ na to kim jesteśmy – kształtuje naszą osobowość. Treść utworu skierowana jest do wszystkich niezależnie od wieku; na pewno bliska jest relacji “matka-córka”, ale nie tylko.  Swoją twórczość adresuję tak naprawdę do każdego. Mam nadzieję, że mój utwór się spodoba i że wiele osób będzie mogło identyfikować się z jego treścią.

Jak już wspomnieliśmy na początku, mimo tak młodego wieku, Maya Wasserman samodzielnie pracuje przy swoich piosenkach, co znaczy, że nie tylko je tworzy, ale nagrywa większość instrumentów oraz je produkuje.

„Not Only Flowers” jest już dostępny na YouTube (w wersji ze specjalnym “lyric video”) oraz na wszystkich serwisach streamingowych. Ten czas, to wzmożony okres działań Mayi, dlatego mocno zachęcamy do sprawdzania jej kanałów social media, bo to nie ostatnia premiera Artystki na przestrzeni najbliższych miesięcy. 

UTWÓR W SERWISACH STREAMINGOWYCH

Not Only Flowers:

Tekst, Muzyka, Wokal, Chóry, fortepian: Maya Wasserman 

Produkcja: Maya Wasserman

Mix/Mastering, Gitara Basowa – Piotr Wojtanowski

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mayaawasserman/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/itsmayawasserman

YOU TUBE: https://www.youtube.com/channel/UCaJagkT_ftEEd3CJouW2U6g