Little Simz: nowy singiel „Woman”!

Po „Introvert” nadszedł czas na następny utwór z nowego albumu Little Simz „Sometimes I Might Be Introvert”.  „Woman” to list miłosny do kobiet na całym świecie. Utwór został wyprodukowany przez Inflo, a gościnnie pojawia się w nim Cleo Sol.

Po raz pierwszy Simz stanęła po drugiej stronie kamery i wyreżyserowała teledysk do utworu „Woman”. W klipie występują kobiety, z którymi Simz ma osobiste relacje m. in. Jourdan Dunn, Joy Crookes i Denai Moore, jej kuzynki Paij i Caroline oraz modelka Sienna King, z którą artystka przyjaźni się od 15 lat. Rezultatem jest video, które porusza na poziomie wizualnym i emocjonalnym. To kolejny powód by czekać na to, co Little Simz ma do zaoferowania w najbliższym czasie. 

„Sometimes I Might Be Introvert” to pierwszy długogrający album Little Simz od czasu rewelacyjnej, nominowanej do nagrody Mercury Prize płyty „GREY Area” z 2019 roku. Little Simz jest jedną z najciekawszych postaci współczesnej sceny hip hopowej. Młoda brytyjska raperka wciąż zachwyca swoim talentem. Na nowym albumie Simz porusza się bez wysiłku pomiędzy różnymi stylami i gatunkami muzycznymi, tworząc współczesny album-klasyk. Płyta jest odważnym krokiem naprzód w stosunku do „GREY Area”, a nowy materiał to nie utwory, które mają na celu wyłącznie znalezienie się na popowych listach przebojów. Przekaz Little Simz to mieszanka złości, dumy i niepokoju, które składają się na współczesne doświadczenie bycia czarnoskórą kobietą. Simz wykorzystuje osobistą historię do rzucenia wyzwania paradoksom, w których żyjemy, zarówno społecznym, jak i osobistym, w makro i mikro świecie. Podobnie jak niektórzy legendarni muzycy, Simz spogląda teraz na chaos i nieporządek na świecie i dostrzega wspaniałe możliwości, ale też ogromną odpowiedzialność.

Album Little Simz „Sometimes I Might Be Introvert” ukaże się 3 września.

Pre-order albumu: https://bit.ly/3tI5zWC

Lista utworów: 

1. Introvert 

2. Woman

3. Two Worlds Apart

4. I Love You I Hate You

5. Little Q Part 1

6. Little Q Part 2

7. Gems

8. Speed

9. Standing Ovation

10. I See You

11. The Rapper That Came To Tea

12. Rollin Stone

13. Protect My Energy

14. Never Make Promises

15. Point and Kill

16. Fear No Man

17. The Garden Interlude

18. How Did You Get Here

19. Miss Understood