Hardwell prezentuje nowego singla „How You Love Me” feat. Conor Maynard & Snoop Dogg!


Znakomity holenderski electrohouse’owy didżej i producent Hardwell przygotował nowego singla. Piosenka nosi tytuł „How You Love Me”, a gościnnie pojawiają się w niej Snoop Dogg i Conor Maynard.

  POSŁUCHAJ SINGLA „How You Love Me”

Pochodzący z Bredy, Robbert van de Corput, jak naprawdę nazywa się Hardwell, przygotował mocny przebój silnie inspirowany tropical popem. Mający doświadczenie w pracy z takimi tuzami muzyki popularnej jak Craig David czy Jason Derulo Holender uznał, że do utworu pasować będą dwaj artyści, którzy są na zupełnie innym etapie kariery – zaliczany do młodego pokolenia brytyjski aktor i piosenkarz Conor Maynard (m.in. musical „Kinky Boots”) oraz legenda hip-hopu oraz utalentowany aktor Snoop Dogg.  30-letni Hardwell oprócz bycia didżejem i producentem, jest też właścicielem wytwórni płytowej, a także cenionym twórcą filmów dokumentalnych. Dużo czasu poświęca też na działalność charytatywną oraz wspiera globalne inicjatywy edukacyjne dla dzieci. Oprócz współpracy ze wspomnianymi Craigiem Davidem i Jasonem Derulo może pochwalić się remiksami dla Rihanny, Moby’ego, The Wanted i Coldplay. Występował na największych festiwalach z Ultra Music Festival, Coachella, Tomorrowland i Lollapalooza na czele. A także podczas finału Ligi Mistrzów UEFA w Kijowie. 

Klipy Hardwella na kanale na Youtubie obejrzano ponad 844 mln razy. Na jego koncie są nominacje do MTV European Music Awards, drugie miejsce w plebiscycie DJ Mag na najlepszego didżeja 2016 roku, sześć nagród IDMA (w tym dla najlepszego didżeja). W 2017 roku powędrowało do niego wyróżnienie „Best International DJ” podczas Ibiza DJ Awards. 
 
Conor Maynard z Brighton pierwsze większe sukcesy odniósł w 2012 roku (nagroda MTV dla najlepszego debiutanta). Potem przyszedł debiutancki singel „Can’t Say No” (13 mln streamów). Dziś kanał Connora na YouTubie subskrybuje ponad 8 mln userów. Zamieszczone na nim klipy odtworzono ponad 1,4 mld razy. Popularnością cieszyło się zwłaszcza wykonanie hitu Eda Sheerana „Shape Of You” wraz z The Vamps  (94 mln obejrzeń). W serwisie Spotify każdego miesiąca jego piosenek słucha 12 mln słuchaczy. Obecnie jego głównym zajęciem jest występowanie w broadwayowskim musicalu „Kinky Boots” (sześć nagród Tony).