Premiera wyczekiwanego koncertowego albumu Coldplay! Live In Buenos Aires / Live In São Paulo / A Head Full Of Dreams (Film)


COLDPLAY, jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie przedstawia wyjątkowe wydawnictwo live! Album zawiera materiał zarejestrowany podczas dwóch koncertów z trasy „A Head Full Of Dreams Tour„, która w sumie przyciągnęła aż 5,5 mln fanów! Dodatkowo, w rozbudowanej wersji albumu znajduje się film dokumentalny opowiadający o historii brytyjskiej formacji w reżyserii Mata Whitecrossa!
Posłuchaj nowego koncertowego albumu!

To właśnie8 listopada 2017 roku podczas trasy „A Head Full Of Dreams Tour” formacja wystąpiła w brazylijskim São Paulo natomiast w stolicy Argentyny Anglicy zagrali 15 listopada i był to ostatni koncert z tournée.Coldplay zagrał wówczas 24 piosenki, które znajdują się na albumie. Wydawnictwo jest dostępne w wielu formatach: 2CD (z koncertu w Buenos Aires), 2CD / 2DVD (rozbudowane o  DVD z koncertu w São Paulo oraz film dokumentalny „A Head Full Of Dreams„) oraz BOX, który zawiera 3 złote winyle oraz 2 DVD (nazwany też jako „The Butterfly Package”). Oprawa graficzna zestawów koncertowych jest dziełem urodzonej na Islandii artystki Kristjany S Williams.  
Zobacz klip do „Paradise” z koncertu w São Paulo!  


Koncertowy album jest rozbudowany o DVD z filmem dokumentalnym „A Head Full Of Dreams” w reżyserii Mata Whitecrossa, uwieczniający barwną, 20-letnią karierę Coldplay. Reżyser zna muzyków Coldplay od dawna. Poznał ich na studiach, zanim jeszcze wspólnie grali w zespole. A potem dokumentował na kamerze niemal wszystkie ich przedsięwzięcia. Whitecross jest też reżyserem kilku teledysków Coldplay, chociażby Paradise, A Sky Full Of Stars, Adventure Of A Lifetime. 

Dokument „A Head Full Of Dreams” to dokładny wgląd w to, co działo się w życiu członków zespołu Coldplay przez dwie dekady. Jest ciekawym portretem zarówno zespołu, jak i tworzących go muzyków, którymi niezmiennie są: Guy Berryman (gitara basowa, chórki, klawisze, perkusjonalia), Jonny Buckland (gitara prowadząca, chórki, klawisze, harmonijka), Will Champion (perkusja, chórki, fortepian) i Chris Martin (śpiew, fortepian, klawisze, gitara rytmiczna). Zobaczymy ich zarówno zaczynających przygodę z muzyką w pubach w londyńskim Camden, jak i wypełniających po brzegi największe stadiony świata
Tracklista „Live In Buenos Aires”:
1. A Head Full Of Dreams
2. Yellow
3. Every Teardrop Is A Waterfall
4. The Scientist
5. God Put A Smile Upon Your Face
6. Paradise
7. Always In My Head
8. Magic
9. Everglow  
10. Clocks
11. Midnight
12. Charlie Brown
13. Hymn For The Weekend
14. Fix You
15. Viva La Vida
16. Adventure Of A Lifetime
17. De Musica Ligera
18. Colour Spectrum 
19. In My Place 
20. Amor Argentina
21. Something Just Like This
22. A Sky Full Of Stars
23. Up&Up
24. End Credits