K2 wraca z nowym singlem. Trwają zaawansowane prace nad albumem

projekt - Kamil Bartosz

projekt – Kamil Bartosz

Na MaxFloRecTV można już obejrzeć teledysk do utworu „Replay” K2. Premierowa propozycja artysty trafiła dziś (20.09) do sieci. Utwór jest zapowiedzią zbliżającej się płyty rapera

K2 zaprezentował długo wyczekiwany singiel. Po ostatnim mocnym brzmieniowo „II momencie” artysta postawił na bardziej sentymentalną tematykę. Do sieci trafił właśnie numer pt. „Replay”, w którym raper wspomnieniami sięga do lat 90.

Produkcją muzyczną singla zajął się Bardziej Matt, który odpowiedzialny jest również za bit do „Outsidera”. Towarzyszący numerowi „Replay” teledysk zrealizował natomiast Krzysztof Kruk. Zdjęcia do klipu powstawały w dzielnicy Nikiszowiec w Katowicach.

Zgodnie z zapowiedziami artysty prace nad nowym krążkiem zbliżają się ku końcowi. Niebawem zdradzimy więcej informacji. Aby śledzić poczynania K2 polecamy  obserwować fanpage MaxFloRec na FB (https://www.facebook.com/maxflorec/) oraz zasubskrybować MaxFloRecTV (kliknij, aby potwierdzić subskrypcję: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)