REBEKA do biegania, czyli Cavegirl (Jogging Version)

Dla wszystkich którzy polubili nową piosenkę zespołu Rebeka pt. Cavegirl, mamy jej nową wersję dla aktywnych – Cavegirl Jogging Version. Tymczasem zespół szykuje formę przed wydaniem nowego albumu, którego premiera zaplanowana została na luty 2019.

Aby posłuchać nowej wersji Cavegirl – Jogging Version kliknij tutaj: http://smarturl.it/CavegirlJogging

Muzyka: Iwona Skwarek, Bartosz Szczęsny

Słowa: Iwona Skwarek

Mix&Master: Bartosz Szczęsny

Foto: Rebeka

Grafika: Małgorzata Nawrocka, Karolina Zalewska

Joggin Version to kolejna odsłona znanego singla, który miał swoją premierę 1 sierpnia tego roku. O tamtym singlu muzycy wypowiadali się w ten sposób:

Iwona:

Przyznaję, że tekst Cavegirl, to żartobliwe studium mojego charakteru. Często czuję się właśnie jak dziewczyna mieszkająca w jaskini, poza czasem, pod górą kołder, która wszędzie się spóźnia. Myślę, że każdy zna taki stan, w którym bardzo nie chce mu się opuszczać swojego azylu i nawet spacer z psem jest nie do zrobienia. Przyjaciele radzą  „zacznij uprawiać jogę” ale Ty wiesz, że to się nigdy nie zdarzy. Mam nadzieję, że ta piosenka pozwoli każdemu uśmiechnąć się do siebie z czułością.

 

Sama praca nad piosenką była dla nas wchodzeniem na nowe terytoria, było to bardzo ekscytujące. Jest połączeniem delikatności i rytmiczności.  Mam poczucie, że inaczej tam śpiewam, że używamy poszczególnych instrumentów w nowy dla nas sposób.

 

Bartek:

Samo tworzenie było zabawnym procesem, nagrywaliśmy wspólne klaskanie, chcieliśmy postawić na trochę inną rytmiczność niż zwykle.

Tutaj możecie posłuchać oryginalnego nagrania utworu Cavegirl – http://smarturl.it/RebekaCavegirl