„Romantyczna miłość” Vixena i Mery Spolsky. Takiego klipu jeszcze nie było!

Na MaxFloRecTV trafił dziś (19.01) najnowszy teledysk Vixena. Obraz towarzyszy bluesowo-hip-hopowej opowieści o romantycznej miłości. To prawdopodobnie pierwszy taki klip w Polsce: składa się z 4 one-shotów (zero montażu w poszczególnych scenach!), w których dodatkowo pojawiają się dialogi. Tego nie możesz przegapić!

Romantyczna miłość” jest piątym singlem promującym wydaną w listopadzie ub.r. „VixtorięVixena. Album zapowiadała kultowa już dziś „Falala”, a następnie: „Smart Fucking Phone”, tytułowa „Vixtoria” i „Krok”. Za produkcję muzyczną najnowszego utworu odpowiada sam Vixen. Tym samym kolejny raz udowadnia on, jak szerokim gatunkiem jest hip-hop. Opowiada w dodatku niezwykle wciągającą i bliską nam szystkim historię. Przecież chyba „każdy znał taką perłę, za którą dałby się pociąć”?

Autorem powyższego klipu jest Michał Jagiełło. Reżyser odpowiedzialny jest m.in. za wizualizację Złotej kuli”, „Jednej z planet”, „Dżungli” i „Nie jestemGrubSona. We współpracy z MaxFloRec i Vixenem prawdopodobnie jako pierwszy w Polsce zrealizował tego typu wideo. Teledysk do „Romantycznej miłości” to tak naprawdę 4 połączone ze sobą one-shoty opatrzone dialogami. – Zależało mi na stworzeniu typowo filmowego obrazu – mówi Jagiełło. – Żeby jak najbardziej oddać filmowy klimat, użyłem anamorficznych obiektywów – dodaje.

Vixen za mikrofonem stawał już wspólnie z Biszem, Buką, Kubą Knapem, Młodym M i Rychem Peją. W roli producenta poza solowymi płytami dał się poznać m.in. na krążkach: Rahima, Peji, donGURALesko czy na składance „Młodych Wilków Popkillera”. „Vixtoria” to jego 14. solowy album. Wydawnictwo zawiera 12 zróżnicowanych utworów. Króluje na nim hip-hop, ale usłyszycie też: rock, rock’n’roll, dubstep, future bass, a nawet piosenkę aktorską. Gościnnie na płycie oprócz Mery Spolsky pojawiają się także: Zeus i Oxon. Na sklepowe półki krążek trafił 10.11.2016. Zamówić można go m.in. w MaxFloSklepie pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/vixen/1/phot/5?url=vixen.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)