Polska super grupa czyli Last Of The Real – debiutuje!

image005

Last Of The Real, polska rockowa supergrupa z popularnym Juanem Carlosem Cano na wokalu, wydaje swoją długo oczekiwaną pierwszą EP-kę. Promowany dwoma rewelacyjnie przyjętymi singlami krążek na rynku pojawi się 7 grudnia.

 

Wydawnictwo zatytułowane „Masquerade” można zamawiać już na empik.com: http://www.empik.com/masquerade-last-of-the-real,p1132628274,muzyka-p. Na płycie znajcie się sześć utworów, w tym znane już nagrania: tytułowe oraz „Slip Through”.

image003

O Last Of The Real głośno zrobiło się jeszcze na długo przed zaprezentowaniem przez zespół pierwszego oficjalnego utworu, gdy do mediów wyciekły informacje o nowej polskiej super grupie rockowej złożonej z członków zespołu Kreuzberg i Delight, ze słynnym zwycięzcą IV edycji The Voice Of Poland, Juanem Carlosem Cano, jako wokalistą. Popularny nie tylko nad Wisłą ale i w rodzinnym Meksyku Juan Carlos tak mówił o nowym projekcie: „Ten zespół ma potencjał, by odnieść międzynarodowy sukces. Jesteśmy perfekcjonistami, mamy jasną wizję i ciężko pracujemy nad tym, by przygotować wielkie live show, wnosząc tym samym coś świeżego na polską i międzynarodową scenę rockową”.

Pierwszy singiel promujący EP-kę zatytułowany „Slip Through” już w dniu premiery był najczęściej odsłuchiwanym utworem w sieci, a debiut zespołu został zauważony między innymi przez media w Meksyku, Argentynie czy też bliższej Hiszpanii.

Kolejny utwór, „Masquerade”, potwierdził tylko klasę i świeżość formacji oraz to, że nie boi się ona prowokować.

 

 

Zespół Last Of The Real został założony w 2016 roku przez lidera formacji Kreuzberg Grzegorza Palkę (Hehua), uznanego perkusistę Ziemowita Rybarkiewicza (m.in. Delight, Kreuzberg) oraz popularnego wokalistę Juana Carlosa Cano (zwycięzca polskiej edycji The Voice of Poland). Rockowe trio wspomagane jest przez znanego producenta muzycznego Jarosława Barana.