Poznaj wyjątkową kobietę! Albumu duetu Justice „Woman” już w sklepach!

justice-woman-album-2

Trzeba było czekać pięć długich lat, ale czekanie na trzecie studyjne dzieło kapitalnego francuskiego duetu Justice właśnie się zakończyło. Stworzony przez Gasparda Augé i Xaviera de Rosnaya album „Woman” ukazał się w piątek, 18 listopada 2016 roku!

 

Gaspard i Xavier, laureaci Grammy z 2009 roku,  przygotowali na trzecią płytę 10 premierowych kompozycji. Sami nadali im brzmienie, zaś do gościnnych nagrań zaprosili Morgana Phalena, który współpracował już wcześniej z Justice, francuskiego wokalistę Romualda, czy Johnny’ego Blake’a z brytyjskiej grupy Zoot Woman oraz M. Yaman. Na płycie słychać także London Contemporary Orchestra i chór.

Płytę „Woman” jako pierwsza promowała kompozycja „Safe And Sound”, która zebrała doskonałe recenzje.

Później duet ujawnił singla „Randy”, który jest do posłuchania pod tym adresem:

Wokal w tej piosence należy do wspomnianego Morgana Phalena. Francuzi wspaniale, coś na kształt łączenia przeciwieństw, pomieszali tu popową chwytliwość z orkiestracjami.”Randy”, imię zarówno męski, jak i żeńskie, w zamyśle Gasparda i Xaviera oddawać ma zmienną naturę muzyki, wielość wpływów. Nie tylko w tym konkretnym singlu, lecz również na całej płycie „Woman”. Francuzi chcą dać do zrozumienia, że przeciwności przyciągają się.

Okładkę z ikonicznym już krucyfiksem zaprojektowała Charlotte Delarue (m.in. Metronomy, Chromeo).

Album już zbiera doskonałe recenzje. „Doskonała kolekcja dyskotekowych hitów. Płyta pełna radości i optymizmu” – napisał „NME”. „Rozkoszne przypomnienie, za co kochamy ten duet” – zachwyca się DJ Magazine. „Wspaniałość” – kwituje krótko magazyn „Mojo”.

Obecnym singlem z albumu jest piosenka „Alakazam!”.

Płytę „Woman” można posłuchać/kupić pod tym adresem: http://smarturl.it/JusticeWoman.

Tracklista:

1. Safe And Sound

2. Pleasure

3. Alakazam!

4. Fire

5. Stop

6. Chorus

7. Randy

8. Heavy Metal

9. Love S.O.S

10. Close Call