Motörhead Music prezentuje Budderside!

image001

Liderem Budderside jest Patrick Stone, który deklaruje, że bardzo wierzy w swój zespół i ich piosenki. Uwierzyli w nich też muzycy Motörhead, którzy zdecydowali się wesprzeć grupę i wydać ich debiutancki album w powołanym przez siebie labelu Motörhead Music. Zespół został wybrany przez nich już kilka lat temu, mają więc błogosławieństwo samego Lemmiego Kilmistera.

Grupę, oprócz Patricka Stone’a, tworzą: Michael „The Stoneman” Stone (bas), Rich Sacco (perkusja) i Johnny Santoro (Still Standing, Rock Sugar – gitara).

Duch poszukiwania prowadził Budderside od pełnego świetnych riffów rockowego „The Envelope”, do „Ska-Bra”, w którym gościnnie występuje Phil Campbell znany z Motörhead. W ich muzyce słuchać inspiracje grungem („X-Girlfriend”) i orkiestracje z wielkich scen („Can’t Wrap My Head Around You”). Wszystkie te klimaty potwierdzają, że jakikolwiek rodzaj muzyki będzie wykonywał Budderside, będzie to robił wielką swobodą i polotem.

Album Budderside zatytułowany po prostu „Budderside” ukaże się 23 września dzięki Motörhead Music / UDR / Warner Music Poland.

 

Lista utworów:

 

  1. Genocide
  2. Ska Bra
  3. Pain
  4. X-Girlfriend
  5. Clear Blue Sky
  6. Open Relationship
  7. My Religion
  8. The Envelope
  9. Let This One Breathe
  10. Can’t Wrap My Head Around You