Finalista TTBZ znów przeszedł metamorfozę

1 Jerzy Grzechnik Czas ucieka

Już dziś do sieci trafia najnowszy singiel Jerzego Grzechnika „Czas ucieka”, nawiązujący stylistycznie do ponadczasowego „Don’t worry be happy” Bobby’ego McFerrina. Jak ten muzyczny dżentelmen poradził sobie z nowym wyzwaniem?  Koniecznie zobaczcie i posłuchajcie!

Finalista 5 edycji rozrywkowego show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyznaje, że pomysł na utwór i teledysk to efekt jego trzyletnich cierpień związanych z remontem przeprowadzanym przez sąsiadkę.

 – Jak każdy artysta potrzebuję inspiracji a czasem skupienia w ciszy. Cisza i skupienie. Cisza i ja sam ze sobą. A tu za ścianą stuk puk.. stuk puk..stuk puk . I nagle głośne  wrrrrr… Wiertarka i młotek. I znów stuk puk stuk puk… i wrrrrr. Kiedy już byłem bliski obłędu, w mojej głowie pojawił się gotowy utwór i pomysł na teledysk – zdradza Grzechnik.

Artysta dodaje, że chętnie wcielił się wizerunkowo w obie postaci – udręczonego lokatora i nękającej go sąsiadki.

– Wykorzystałem doświadczenie z programu TTBZ. Moim zdaniem wyszło nieźle! Zapraszam do słuchania i oglądania „Czas ucieka”. Niech śmiech będzie z Wami!

Jerzy Grzechnik jest autorem tekstu, muzyki oraz scenariusza. Jest także reżyserem teledysku i jego współmontażystą.

Producentem wideoklipu jest manager Jerzego Grzechnika Jeannette Przytulska z firmy KOROTKI MUSIC tel 691 053 763 j.przytulska@korotkimusic.pl